Aktualności

Nowy DraftSight V1R1.3 dla Windows, Mac i Linuxa

Paweł Kęska Paweł Kęska
18 2011

Poniżej zamieszczamy skrócony opis nowych możliwości oraz link, gdzie można pobrać najnowszą wersję.

Drukowanie konfiguracji
Teraz w DraftSight konfiguracje druku mogą być zapisywane i stosowane do plików DWG. Można również stosować je do różnych plików DWG. Dzięki temu można szybciej drukować pliki DWG z indywidualnymi ustawieniami bez konieczności ustawiania opcji za każdym razem.  Ponadto pliki te są przenośne i mogą być udostępniane innym użytkownikom.

Obsługa myszy 3D
DraftSight wspiera teraz funkcje myszy 3D - obsługuje kierunek zoom'a (w pionie i poziomie), Pan/Velocity/Axis (w prawo i lewo) i tryb Dominant. Można za pomocą suwaka ustawić czułość myszki 3D (od najniższej 0% do wysokiej 100%). Można także ustawić tryb Dominant, który filtruje ruch z wyjątkiem danych pochodzących z osi, która jest najczęściej używana. DraftSight obsługuje również prędkość, gdzie można skorzystać z suwaka, aby dostosować płynność reakcji na ruchy myszy w zakresie od 1% (wolno) do 100% (szybko). Można ustawić Zoom/Pan i korzystać z myszki 3D do powiększania i pomniejszania.

Instrukcja inslatalcji dla DraftSight v1r1.3 dostarcza informacji krok po kroku jak zainstalować lub zaktualizować istniejącą wersję.
Tagi: 3ds, DraftSight v1r1.3, SP3, SolidWorks DWG, DXF
Źródło: 3DS
Liczba wyświetleń: 1268
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS