Aktualności

Davis Furniture wybrał SolidWorks Professional

Paweł Kęska Paweł Kęska
08 2011
Łatwość użycia, łatwość łączenia procesu projektowego z planowaniem obróbki, jak również możliwości konfiguracji to tylko niektóre z powodów wymienionych przez firmę, będących kluczowymi w podjęciu decyzji o wyborze SolidWorks.

Lider w branży meblarskiej Davis Furniture Industries, Inc. jest rodzinnie zarządzanum przedsiębiorstwem produkującym nowoczesne meble biurowe dla uniwersytetów, szpitali, instytucji i jako wyposażenie budynków biurowych.

Firma zdecydowała się na przeniesienie projektowania do środowiska parametrycznego 3D z AutoCAD w celu wsparcia planowanej ekspansji linii produktów. Davis Furniture wybrał SolidWorks Professional do stosowania w połączeniu z oprogramowaniem  do obróbki SolidCAM - SolidWorks Gold Partner.

 

Odnosząc się do stwierdzenia Jima Martina, inżyniera rozwoju produktu w Davis Furniture, SolidWorks eDrawings Professional i SolidWorks Professional umożliwiły firmie zwiększenie przepustowości, a jednocześnie poprawę jakości z mniejszą liczbą błędów projektowych.

Firma uświadomiła sobie korzyści w odniesieniu do wyników  dzięki możliwościom przejścia 2D/3D, łatwości użycia, jakości produktu, innowacjom, fotorealistycznym obrazom i integracji z CAMem.


Kluczowe wyniki dla Davis Furniture z oprogramowania SolidWorks to:
  • Skrócenie cyklu projektowania o 75%
  • Skrócenie czasu wprowadzania produktów na rynek o 50%
  • Podwójnie liczby wytwarzanych rodzin produktów
  • Wyeliminowanie papierowych rysunków produkcyjnych

www.davisfurniture.com />
Tagi: Davis Furniture, SolidWorks i SolidCAM
Źródło: Ferret
Liczba wyświetleń: 891
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS