Aktualności

Niebanalne, zaprojektowane w SolidWorks i świetnie nadające się na prezent...

Paweł Poremba Paweł Poremba
27 2011

Niezależnie od tego, czy będą to narzędzia dla Twojego ojca, smakołyki dla dzieci czy zwyczajne etui do telefonu iPhone dla kogoś bliskiego, idealne prezenty świąteczne mają jedną wspólną cechę — innowacyjne wzornictwo. Spraw przyjemność swoim bliskim i podaruj im produkty charakteryzujące się wspaniałym wzornictwem, stworzone za pomocą rozwiązań 3D SolidWorks. Poniższe produkty są przykładami prezentów, które będą hitami w tym świątecznym okresie.

Bresh - jednorazowa szczoteczka do zębów

W te dni, kiedy spieszysz się, pędząc pomiędzy sklepami lub świątecznymi imprezami, jednorazowa szczoteczka do zębów Bresh sprawi, że Twój uśmiech będzie piękny i świeży przez cały dzień. Firma SolidWorks przyczyniła się do powstania tej unikatowej szczoteczki, zawierającej pastę do zębów w nasadce. Po prostu naciśnij nasadkę, a pasta wypłynie na szczoteczkę. Po umyciu zębów możesz ją wyrzucić do śmieci - szczoteczka Bresh jest w 100% biodegradowalna, łącznie z opakowaniem.

http://www.breshtoothbrush.com/#!shop

Rożen Carson

Zaprojektowany przez SolidWorks wszechstronny grill – Rożen Carson – składa się z siedmiu prętów zapakowanych w błyszczącą metalową walizkę. W pełni funkcjonalny grill przyrządzi Twoje ulubione mięsa, owoce i warzywa. Dzięki 4 000 cali sześciennych przestrzeni gotowania, szefowie kuchni mogą przyrządzać grillowane posiłki dla 50 osób, bez stresów związanych z równomiernym przyrządzaniem potraw czy utrzymywaniem odpowiedniej temperatury.

www.carsonrotisseries.com

Niezwykła butelka filtrująca Gear EZ-Freeze Pure

EZ-Freeze Purebutelka filtrująca wodę zapewnia prosty dostęp do chłodnej, orzeźwiającej i czystej wody, kiedy jesteś w ruchu. Woda przepływa przez opatentowany system filtrujący, redukujący chlorowy posmak i zapach, a jednocześnie utrzymujący jej chłodną temperaturę. SolidWorks miało swój znaczący wkład w procedurę projektowania, od wczesnego etapu samego konceptu do finalnego tworzenia produktu, zapewniając wzajemną współpracę części i ich wspaniały wygląd.

http://www.coolgearinc.com target="_blank" href="http://files.solidworks.com/casestudies_eng/pdf/CoolGear_FINAL.pdf">
http://files.solidworks.com/casestudies_eng/pdf/CoolGear_FINAL.pdf

Wilson od Cycles Devinci

Wilson 2011 to nowy rower, nad którym prace trwały przez kilka lat. Każdy rowerzysta może cieszyć się możliwościami tego modelu Cycles Devinci, osiągniętymi dzięki zaprojektowaniu go w oparciu o oprogramowanie SolidWorks Motion oraz SolidWorks Simulation, pozwalające na przeprowadzenie symulacji wydajności ramy czy też optymalizację współczynnika siła-waga.

http://files.solidworks.com/casestudies_eng/pdf/Cycles%20Devinci_FINAL2.pdf target="_blank" href="http://www.devinci.com/retailers/index.html">
http://www.devinci.com/retailers/index.html

Etui na telefon iPhone od Dsign&More

Dzięki SolidWorks i technologii wydruku w 3D, to w pełni dopasowujące się etui wyposażone jest w małą kieszonkę do przechowywania kart płatniczych, wizytówek czy pieniędzy. Zaskocz swoich bliskich i sprezentuj im indywidualnie dopasowane etui na telefon iPhone z imieniem, sloganem lub logiem umieszczonym z tyłu albo na boku.

http://www.dsignandmore.com/IPHONENEN.html

ESS Crossbow

Zaprojektowane w SolidWorks okulary ESS Crossbow są bardzo praktyczne i oryginalne, a przede wszystkim doskonale chronią oczy. Ergonomia obudowy Crossbow’s Tri-Tech FitTM oferuje uniwersalny komfort i stabilność bez żadnych punktów ucisku. Wspaniały prezent pod choinkę dla każdego miłośnika aktywnego trybu życia, który pragnie chronić swoje oczy.

http://www.esseyepro.com/crossbow

Narzędzia żelazne Fiskars ShopBoss

Innowacyjne narzędzie o wielu zastosowaniach ShopBoss łączy w sobie najlepsze cechy innych często używanych narzędzi, jakie można znaleźć w warsztacie majsterkowicza. ShopBoss został zaprojektowany w SolidWorks i łączy w sobie wiele funkcji – od przecinania kabli i zdejmowania z nich osłon po wbudowany otwieracz do butelek. Specjalnie zaprojektowane uchwyty łączą w sobie unikatowe rozwiązanie sprężynowe, dzięki któremu praca staje się łatwa, przyjemna i bezpiecyna.

http://www2.fiskars.com/Products/Hardware/Multitools/ShopBoss

Etui do iPad 2

Wykonane w SolidWorks etui Apple® Smart Cover chroni obudowę tabletu iPad 2, dodając mu jedynie 2 milimetry grubości. Etui jest produkowane na zamówienie, co pozwala dokonać wyboru pomiędzy czterema wzorami lub indywidualnie dostosować osobisty projekt czy też firmowe logo. W ofercie dostępne są także wersje etudi do iPada.

http://www.jbaredesign.com/ipad-2-wrap/

Zoku The Quick Pop Maker

Zaprojektowane w całości w SolidWorks urządzenie Zoku Quick Pop Maker służące do przyrządzania deserów. Potrafi przygotować różnego rodzaju napoje smakowe, jogurty i lody, które zmraża nawet w siedem minut, bez potrzeby podłączania do prądu.

http://www.zokuhome.com/products/quick-pop-maker />
 

Tagi: Zaprojektowane w SolidWorks
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1274
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS