Aktualności

SolidWorks World 2012 już w niedzielę w San Diego!

Paweł Kęska Paweł Kęska
08 2012
Zaledwie kilka lat temu iPod zrewolucjonizował światowy rynek elektroniki użytkowej. Tony Fadell, projektant, który przewodził zespołowi wprowadzającemu iPoda, będzie najważniejszą postacią na SolidWorks World 2012, dorocznym zjeździe inżynierów i projektantów tej firmy. Konferencja firmy Dassault Systemes SolidWorks Corp. odbędzie się w dniach 12 15 lutego 2012 r. w kalifornijskim San Diego pod hasłem „Projektowanie jednoczy”.

Fadell, zwany „ojcem iPoda”, swoją pozycję na rynku budował jako wiceprezes firmy Apple ds. iPodów i doradca Steve'a Jobsa. Dziś Fadell ponownie wkracza na rynek jako założyciel i prezes firmy Nest, wartego uwagi debiutanta, który wprowadził do sprzedaży pierwszy inteligentny termostat. Nest Learning Thermostat™ zbiera informacje o użytkowniku i jego mieszkaniu, by automatycznie zmniejszać temperaturę po wyjściu użytkownika z domu, pomaga dobrać optymalną temperaturę podczas obecności domowników i nie wymaga codziennej konfiguracji, zapewniając dostosowany do indywidualnych potrzeb harmonogram temperatur. Produkt Nest został nazwany przez czasopismo Wired „iPhonem wśród termostatów”, a the New York Times opisuje go jako „wspaniały, elegancki oraz inteligentny”.

„Aby stworzyć produkt rewolucjonizujący rynek, funkcjonalność i wygląd muszą iść ze sobą w parze”, powiedział Fadell. „Wzięliśmy sobie tę zasadę do serca tworząc Nest Learning Termostat. Już za kilka dni podzielę się moim doświadczeniem zdobytym przy tym projekcie z tysiącami inżynierów i pasjonatów projektowania, którzy przybędą do San Diego na tegoroczną konferencję SolidWorks World”.

Tematem przewodnim drugiego dnia konferencji będzie Crowdsourcing. Rozwój społeczności staje się niezwykle ważnym czynnikiem w tworzeniu koncepcji produktu i jej realizacji. Podczas konferencji klienci SolidWorks pokażą, o ile łatwiej jest im wprowadzać ich pomysły w życie. Dzięki współpracy wielu podobnie myślących inżynierów, połączeniu ich kreatywności i doświadczenia, powstają niesamowite produkty. Uczestnicy konferencji podzielą się pomysłami, które zmieniają sposób myślenia o tworzeniu produktów.

Trzeciego dnia konferencji będzie miała miejsce długo oczekiwana sesja pod hasłem Co nowego. Uczestnicy będą mogli zapoznać się z planami firmy na 2012 rok, jak również dowiedzieć się więcej o tworzonym oprogramowaniu SolidWorks 2013.

Kevin Goosie, inżynier-projektant pracujący w SAIC, który jest znany na Twitterze jako @kgoosie, będzie w tym roku oficjalnym sprawozdawcą z konferencji. Jego najaktualniejsze doniesienia z San Diego można śledzić na blogu SolidWorks.

Użytkownicy mogą uczestniczyć w SolidWorks World 2012 w sieci poprzez następujące strony:
Szczegółowy plan konferencji jest dostępny w Internecie. Użytkownicy mogą rejestrować swój udział w SolidWorks World 2012 pod adresem: https://registration.itnintl.com/sww12/regonline/RegLogin.aspx. />

     
Tagi: SolidWorks Worls 2012, SWW 2012 San Diego
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 677
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS