Aktualności

Travertson czyli luksusowe motocykle projektowane w SolidWorks

Paweł Kęska Paweł Kęska
27 2012
Motocykle luksusowe przyciągają bardzo specyficznych nabywców. Klienci ci zazwyczaj dokładnie wiedzą czego chcą. Aby spełnić te oczekiwania, zespół Travertson bazując na narzędziach SolidWorks Professional i SimulationXpress do sprawdzania poprawności projektów sprawdza skutki działania siły i ciśnienia. Pozwala to firmie Travertson uniknąć fizycznego badania na drogich i czasochłonnych w przygotowaniu prototypach, co z kolei radykalnie obniża koszty projektowania każdej z części.

"Kiedy po raz pierwszy zacząłem projektować rowery w 1970 roku, moimi jedynymi narzędziami były linikja i moja wyobraźnia. Z SolidWorks dzisiaj możemy nie tylko produkować doskonałe produkty, ale w każdym ułamku dostosowywać je do potrzeb odbiorców, czego ​​nasi konkurenci nie mogą robić w takim zakresie", powiedział Christian Travert, właściciel Travertson Motorcycles. "Możliwości symulacyjne pozwalają nam zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, zabezpieczając integralność konstrukcji."
 

 

Travertson
cechuje artystyczne podejście do swoich produktów, uwypuklając piękno wykonania. Travertson musi być w stanie zachowując jakość produktu, zaspokoić potrzeby klienta i wykonać produkty zgodne ze specyfikacją. SolidWorks również przyczynia się do utrzymania stałej interakcji między inżynierami a wykonawcami w zakładzie Travertson.

"Podejście Travertson do budowy motocykli to wydajność i niepowtarzalność" - powiedział Stephen Endersby, product manager, simulation, Dassault Systemes SolidWorks Corp. "Wykorzystując możliwości symulacji w SolidWorks badane są ramy motocykla, fotele i inne elementy nośne, więc zespół projektowy może zapewnić  integralność i jakość  produktu. "

 
Tagi: Travertson Motorcycles, SolidWorks Simulation
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1033
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS