Aktualności

Dassault Systemes uruchamia My.SolidWorks

Paweł Kęska Paweł Kęska
25 2013

Dassault Systemes  niedawno uruchomiła zapowiadaną podczas konferencji SolidWorks World platformę My.SolidWorks, która zapewnia darmowy, nieograniczony dostęp do zasobów SolidWorks.

Obecnie projektanci są pod stałą presją, aby tworzyć lepsze projekty w jeszcze krótszym czasie.  SolidWorks jest kluczowym narzędziem pozwalającym podnosić produktywność. My.SolidWorks pozwoli Ci wykorzystać wiedzę i doświadczenie dwóch milionów użytkowników i ponad 400 dystrybutorów  we Wspólnocie SolidWorks.

My.SolidWorks zapewnia skonsolidowany zbiór najnowszych aktualizacji z całej społeczności SolidWorks.

To także pozwala wszystkim zainteresowanym przeszukiwać pełne zasoby SolidWorks na raz, co znacznie ułatwia użytkownikom szukanie wskazówek i spostrzeżeń, których potrzebują, aby uzyskać jak najwięcej informacji o SolidWorks. Mogą się tam również spotkać z kolegami i przyjaciółmi korzystając z wbudowanych funkcji społecznościowych My.SolidWorks.

Wreszcie pozwoli to nowym i istniejącym użytkownikom bardziej się angażować w społeczności, być na bieżąco z aktualnymi tematami projektowymi i dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas dyskusji.
 

Tagi: My.SolidWorks
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 923
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS