Aktualności


DPS Software organizuje XV konferencję SOLIDWORKS – poznaj szczegóły
Konferencja SOLIDWORKS 2017 - DPS Forum 2016Jak wykorzystanie oprogramowania SOLIDWORKS może poprawiać jakość życia na całym świecie – to główny temat tegorocznego DPS Forum, które odbędzie się pod hasłem „SOLIDWORKS 2017- projektujemy dla ludzi”.Podczas spotkania będzie mieć miejsce premiera najnowszej wersji programu.Konferncja SOLIDWORKS - DPS Forum 2016Oprócz tego w programie wydarzenia znalazły się m.in. wykłady i warsztaty prowadzone przez profesjonalistów z branży. Uczestnicy będą mogli też wziąć udział w konkursie MODELMANIA.Gośćmi specjalnymi tegorocznej konferencji będą:
  •  dziennikarz naukowy Tomasz Rożek znany z programów SONDA2 i Nauka To Lubię


  •  Jarosław Ostaszewski, bloger prowadzący wideo portal www.domidrewno.pl
  • />


Konferencja SOLIDWORKS – XV spotkanie użytkownikówUczestnictwo w DPS Forum 2016 to również okazja do poznania firm, które na co dzień korzystają z oprogramowania CAD, CAM, CAE, PDM, m.in. z SOLIDWORKS. Pojawią się one w specjalnej strefie wystawców.Coroczna konferencja dla użytkowników SOLIDWORKS to największe tego typu wydarzenie w Europie. W zeszłym roku w spotkaniu uczestniczyło ponad 400 osób. W tym roku DPS Software spodziewa się około 500 gości.Konferencja DPS Forum 2016 odbędzie się w środę, 26 października na Stadionie Narodowym w Warszawie. Rejestracja właśnie ruszyła – formularz do wypełnienia można znaleźć na stronie internetowej
www.dpsforum.pl. Warto się pośpieszyć, bo ci, którzy zapiszą się na konferencję do końca września, skorzystają ze specjalnej, rabatowej ceny.

Kontakt z organizatorem: konferencja@dps-software.plTagi: konferencja solidworks,dps forum
Źródło: DPS Software
Liczba wyświetleń: 1594
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT