Aktualności
Obecnie cała linia produktów 3Dconnexion współpracuje z najnowszym SolidWorks 2011 dzięki zaktualizowanym sterownikom.Wykorzystując opatentowaną technologię sześciu stopni swobody, myszki 3D firmy 3Dconnexion oferują doskonałe narzędzie nawigacji i naturalnej kontroli, umożliwiając użytkownikom SolidWorks jednoczesne przeglądanie, powiększanie i obracanie tak, jakby trzymając model w swoich rękach. Ponadto manipulatory zapewniają użytkownikom SolidWorks 2011 doskonały poziom interakcji, który jest nieosiągalny przy użyciu tradycyjnej myszki i klawiatury. Myszki 3D firmy 3Dconnexion umożliwiają projektantom kontrolę w SolidWorks 2011 poprzez bardziej intuicyjne i bardziej precyzyjne sterowanie.


 Najważniejsze zmiany  to:   • Zaawansowane przeglądanie prac: Myszki 3D firmy 3Dconnexion umożliwiają doskonałą nawigację, uwypuklając nowe funkcje w SolidWorks 2011. Na przykład w module HVAC i Cooling  myszki 3D mogą pomóc w zrozumieniu analizy przepływu, co ułatwia lepszą wizualizację przeszkód, które mogłyby utrudniać optymalny przepływ. Ponadto, za pomocą myszki 3D w nowej operacji Defeature użytkownicy mogą szybciej przeglądać modele pod różnymi kątami.  • Ulepszona nawigacja i wydajność: Myszki 3D firmy 3Dconnexion cechuje wyjątkowa wydajność w projektowaniu, dzięki przyciskom szybkiego dostępu do najczęściej używanych poleceń SolidWorks 2011, umożliwiają projektantom skupienie się na swoich modelach. Ponadto klawisze QuickView w produktach Professional Series zapewniają szybki dostęp do 32 różnych widoków.  • Inteligentna nawigacja 3D: Myszki 3D firmy 3Dconnexion automatycznie podążają za użytkownikiem stale określając optymalną oś obrotu. Alternatywnie, użytkownicy SolidWorks mogą łatwo wybrać nowy środek obrotu w zależności od potrzeb.


Obecnie cała linia produktów firmy 3Dconnexion współpracuje z SolidWorks 2011. Więcej informacji o manipulatorach 3D firmy 3Dconnexion, wraz z najnowszymi sterownikami dla SolidWorks 2011 znajdziesz na stronie www.3Dconnexion.com.

/>

 


Zobacz także najnajnowsze prace w trwającym konkursie 3Dconnexion Design Challenge. Konkurs rozpoczął się w październiku i zakończy się z końcem grudnia bieżącego roku. Szczegóły na stronie 3Dconnexion. 


Tagi: solidworks 2011, 3Dconnexion, manipulatory
Źródło: 3dconnexion
Liczba wyświetleń: 2098
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
1 Komentarze
Autor Komentarz
Krzysztof Grzebieniowski
2010-11-23, 12:49
Jest to trochu jak dodatkowy zmysł ; silnie interaktywne .

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT