Aktualności
Rapid Sheet Metal Inc, specjalizująca się w opracowaniu szybkich prototypów z blachy, z przyjemnością informuje o wydaniu bibliotek online 3D narzędzi formowania do uzyskania różnych przetłoczeń. Użytkownicy SolidWorks mogą teraz pobrać modele SolidWorks z ich specyfiką  i natychmiast wykorzystać je do tłoczenia blach. Wielu mechaników nie ma czasu na projektowanie własnych operacji dla elementów z blachy, dlatego Rapid  Sheet  zapewnia różne wzory narzędzi.


"Wykorzystując biblioteki Rapid Sheet nasi klienci będą mogli zaoszczędzić czas i pieniądze w obu procesach: projektowania i produkcji" - powiedział James Jacobs, prezes Rapid Sheet Metal Inc. "Użytkownicy będą mogli dosłownie przeciągnąć i upuść rodzime operacje SolidWorks z folderu narzędzi formowania. Dzięki integracji tych funkcji w ich konstrukcji, użytkownicy mogą oszczędzić koszty związane z wytworzeniem specjalistycznego oprzyrządowania. "


Rapid Sheet Metal  konsekwentnie dodaje nowe pliki do pobrania ze swojej biblioteki, ostatnio pojawiłą się seria przetłoczeń dla blach dostępna  na stronie www.rapidsheetmetal.com/tooling. />


O Rapid Sheet Metal Inc,

Rapid Sheet Metal Inc. skupia się na dostarczaniu prototypów z blach. Typowy czas odpowiedzi na zapytanie to 24 godziny, a większość części jest wysyłana w ciągu jednego do dwóch tygodni. Części, takie jak uchwyty, stojaki, pokrywy i skomplikowwane obudowy są wykonane wg danych klientów z  następujących programów: SolidWorks, Pro-e, SpaceClaim, Inventor, KeyCreator i innych źródeł danych 3D CAD. Elementy są wykonywane ze stali nierdzewnej, walcowanej na zimno ze stali i materiałów aluminiowych. Firma  koncentruje się na technologii CNC co nie wymaga wykorzystania rysunków technicznych, jedynie automatycznie generowanego na podstawie modelu rozkroju.

Firma działa w biznesie od 2001 roku, zatrudnia ponad 40 pracowników, posiada własny park maszynowy, zawsze są w stanie wykonać szybki model z blachy.
 
Tagi: Rapid Sheet Metal Inc., Online 3D Tooling Library, SolidWorks arkusz blachy, dodatki SolidWorks
Liczba wyświetleń: 4525
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT