Aktualności

Nasze środowiska komputerowe nieustannie się zmieniają, stają się coraz bardziej zaawansowane, wprowadzane są coraz to nowsze technologie. Systemy komputerowe i oprogramowanie z wyprzedzeniem w dynamiczny sposób dopasowują się do naszego biura, domu czy środowiska rozrywki. Aby to wszystko kontrolować również potrzebne jest urządzenie np. mysz. Okazuje się jednak że mysz już niedługo może nie wystarczać dlatego pojawiło się  Mycestro.Mycestro usuwa „smycz” i zachowuje kontrolę. Nie uwięzi użytkownika przed jego komputerem, dzięki czemu jego ręce pozostają wolne  zachowując pełną kontrolę nad komputerem.  Nawet używając myszy bezprzewodowej użytkownik musi pozostać w pobliżu powierzchni (np. stołu) po której tą myszą  nawiguje.


Mycestro, nawet przy prostej prezentacji w PowerPoint pozwala odejść od komputera.  Użytkownik aby uruchomić nową aplikację nie musi za każdym razem podchodzić do swojego laptopa.  Jako produkt konsumencki  Mycestro może być dobrym dodatkiem np.  do tabletu PC.W biurach inżynierowie  używają oprogramowań 3D takich jak Solidworks, Creo, Solid Edge czy Inventor. Dzięki Mycestro mogą manipulować obiektami 3D poprzez ruchy rąk. Mogą przybliżać  i oddalać obiekty  poprzez przesunięcie ramienia do wewnątrz i na zewnątrz. Zwiększa wydajność poprzez wyeliminowanie ciągłego rozpraszania uwagi konieczności sięgnąć i dalej przez cały dzień z klawiatury myszy.Mycestro zwiększa wydajność poprzez wyeliminowanie ciągłego rozpraszania uwagi  na  sięganiu przez cały dzień ręką  z klawiatury do myszy.


W samochodach zwiększa bezpieczeństwo umożliwiając kierowcy skupienie się na drodze a nie na poruszaniu się po opcjach menu. Ponadto kierowca może kontrolować bardziej zaawansowane systemy jak np. nawigacja.


W domach, użytkownicy mogą sterować swoimi multimedialnymi urządzeniami za pomocą tego samego urządzenia łączące się z nimi bezprzewodowo z wielu środowiskach.
 

Tagi: mycestro
Liczba wyświetleń: 1836
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
1 Komentarze
Autor Komentarz
Mieczyslaw Trzcinski
2011-11-07, 11:00
Trzeba się chyba przy tym nieźle namachać ręką :)

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT