Aktualności

Na targach CES (Consumer Electronics Show), które odbędą się już w przyszłym miesiącu w Las Vegas, firma LG Electronics (LG) przedstawi nową ofertę monitorów IPS na rok 2012. Dzięki wysokiej rozdzielczości i szerokiemu zakresowi kątów oglądania, zapewniają one idealne odtwarzanie multimediów 3D, dając niezwykle realne efekty wizualne. Na nową ofertę monitorów IPS składają się serie DM92, DM82 i DM52, a także monitor D43 3D.


„Nasze monitory 3D nie mają sobie równych pod względem jakości i zastosowanej technologii, co zostało potwierdzone przez renomowane organizacje badawcze oraz media na całym świecie” — powiedział Havis Kwon, prezes i dyrektor generalny LG Home Entertainment Company (działu rozrywki domowej LG). „Nowa linia monitorów IPS na rok 2012 jest dowodem na to, że firma LG pragnie dalej zapewniać użytkownikom najlepszą jakość domowej rozrywki, wykorzystując przy tym najbardziej innowacyjne rozwiązania”.


Seria monitorów DM92 z 27 calową przekątną, wyróżnia się luksusowym wzornictwem.

Zaprojektowany przez LG ekran CINEMA SCREEN, posiada niezwykle wąską ramkę, a walory estetyczne są dodatkowo podkreślone przez lśniącą, chromowaną podstawę. Co więcej, dzięki wbudowanemu tunerowi TV użytkownicy mogą oglądać na monitorze ulubione programy telewizyjne. Urządzenia z tej serii są ponadto znakomicie przystosowane do odtwarzania multimediów w trójwymiarze. Ekran IPS zapewnia większą głębię obrazu oraz posiada szerszy zakres kątów oglądania, bez zniekształceń koloru i jasności.


Seria DM82 z 23-calowym ekranem, zamocowanym na kwadratowej, cienkiej podstawie za pomocą solidnej, metalowej nóżki, wyróżnia się szykownym, futurystycznym wzornictwem. Jakość obrazu 3D można zaliczyć do jednej z najlepszych na rynku, a głębia kolorów jest znakomicie odwzorowywana bez względu na kąt patrzenia. Uzupełnieniem krystalicznego obrazu jest dźwięk z 7-watowych wbudowanych głośników, dzięki którym DM82 może pełnić rolę wielofunkcyjnego centrum rozrywki.


Seria DM52 obejmuje monitory z ekranem 27- i 23-calowym, odznaczających się bogatymi możliwościami konfiguracji oraz wysoką wydajnością. Ekran IPS zapewnia realistyczne efekty przy oglądaniu obrazu 3D, a różne opcje połączeń, takie jak HDMI i USB, umożliwiają łatwą komunikację z urządzeniami zewnętrznymi.


Monitor LG D43, zoptymalizowany pod kątem wyświetlania obrazu 3D, wyróżnia się szeregiem innowacyjnych funkcji. Zapewnia on jasny obraz 3D, wysoką rozdzielczość oraz znakomite odwzorowanie barw. LG D43 umożliwia łatwą konwersję z 2D na 3D, bez konieczności użycia dodatkowego oprogramowania. Przycisk „3D” pozwala na łatwe regulowanie głębi trójwymiarowego obrazu, dzięki czemu możemy szybko dostosować go do indywidualnych preferencji.


LG wprowadzi na rynek nowe monitory IPS w lutym 2012 r.

Tagi: Monitory LG, seria IPS
Źródło: LG
Liczba wyświetleń: 2353
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT