Aktualności
Niedawno firma Geometric zaprezentowała nowe narzędzie CAMWorksXpress, które wraz z innymi rozwiązaniami były szeroko prezentowane podczas konferencji w San Diego. CAMWorks pomaga producentom branży lotniczej, motoryzacyjnej, elektroniki i przemysłu medycznego optymalizować i rozwijać swoje procesy automatyzacji CAM.


Obecnie pojawiła się aktualizacja do podręcznika CAMWorks 2012. Podręcznik oferuje zwięzłe instrukcje  krok po kroku dotyczące tworzenia ścieżek narzędzia najlepszych strategii obróbki. Książka ta obejmuje także tematykę baz danych Technology Data Base SQL. 14 Lekcji ilustruje wiele użytecznych poleceń w CAMWorks. Tematy te obejmują frezowanie w 2,5; 3 oraz 4 i 5 osiach. Ta książka pokazuje także sposób tworzenia geometrii z SolidWorks za pomocą komend jak: oś, szkic oraz początek układu współrzędnych.

CAMWorks Handbook to łatwe do zrozumienia instrukcje, książka zawiera lekcje oraz tradycyjne materiały szkoleniowe, które pozwalają użytkownikowi śledzić i razem tworzyć ścieżki narzędzia w toczeniu za pomocą przykładowych plików, które są już zainstalowane w oprogramowaniu CAMWorks. 


Autor podręcznika - Michael Buchli posiada aktualnie 8 certyfikatów SolidWorks w tym "AE Elite" - nagrodę przyznawaną raz w roku przez SolidWorks. Jest także Certified Support Technician CAMWorks.

Ma ponad 12 lat doświadczenia w produkcji, począwszy od projektowania prototypów do CNC a skończywszy na stanowisku generalnego managera.
Tagi: CAMWorks handbook
Źródło: CAMWorks
Liczba wyświetleń: 2131
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT