Aktualności
Ion Air Mouse to rękawica, która może wyglądem nie zachwyca ale nie to jest najważniejsze. "Myszka" umożliwia przekazywanie ruchów do komputera w technologii bezprzewodowej Wi-Fi o zasięgu do 10m,  ładowania przez port USB.  Rozwiąznia takie przypominają nam wirtualną rzeczywiść jak z filmu „Raport Mniejszości”. Ale jest to realne urządzenie, które można kupic w cenie 79,99 USD. Czy taka forma kontrolera może znaleźć zastosowanie w oprogramowaniu CAD, jak np. SolidWorks czy może bardziej nadaje się dla graczy?


Mysz Air działa dzięki szeregu poduszek ciśnieniowych, które znajdują się na palcu wskazującym.Urządzenie zawiera trzy przyciski, które umożliwiają nawigację na przykład po stronach internetowych: lewy i prawy przycisk znany ze standardowej myszki oraz pauzę. Przyciski na nakładce znajdującej się na placu wskazującym są odpowiednikami przycisków myszy – obsługiwane są za pomocą kciuka. Trzeci przycisk (Pause) oznaczony jaskrawym kolorem pozwala na zatrzymanie pracy myszki, by móc operować ręką bez wpływania na prace komputera. Nietypowe jest przewijanie ekranu – wymaga jednorazowej aktywacji  w panelu sterowania, a następnie odbywa się to za pomocą ruchów nadgarstka.

Przedstawiciele Bellco twierdzą, że raz zakupiony produkt wymaga trochę konfiguracji, aby uzyskać  poprawnie działanie myszy z systemem pozwalając w pełni wykorzystać możliwości ze wszystkimi aplikacjami. Mysz Air ION jest już dostępna w sprzedaży. 

 

Interesująco wyglądałaby praca w SolidWorks... 

 
Tagi: Ionwirelessairmouse, Ion Air Mouse, myszka do SolidWorks
Liczba wyświetleń: 3096
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT