Aktualności

 

Nie od dziś wiadomo, że wydajność pracy z takimi aplikacjami jak SolidWorks zależy w dużej mierze od kart graficznych. Profesjonalne karty graficzne AMD FirePro™ zapewniają olbrzymi zastrzyk mocy, wykorzystując tylko jedno gniazdo PCI-Express, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla profesjonalistów, pracujących z szerokim zakresem aplikacji oraz nad zaawansowanymi efektami wizualnymi.

Najnowsza seria Radeon HD 7000 to wydajny układ graficzny wykonany w 28-nanometrowym procesie technologicznym oparty na architekturze GCN. Wraz z jego pojawieniem wprowadzona została rewolucyjna technologia AMD ZeroCore Power obniżająca pobór mocy karty po wygaszeniu monitora do zaledwie 3W!

Z początkiem roku pojawiły się najmocniejsze karty Radeon HD 7970, obecnie pojawiają się w sklepach średnie modele tej serii.

 


Dowiedz się więcej o produktywności z technologią AMD Eyefinity. Zobacz jak Eyefinity pozwala na wyświetlanie obrazu na wielu monitorach.Przeczytaj, co IDC ma do powiedzenia na temat  produktywności z wielu monitorów.Posłuchaj, co Dassault Systèmes ma do powiedzenia o swoich doświadczeniach z SolidWorks i AMD FirePro ™Wideo: Dassault Systèmes SolidWorks i wysokiej klasy efekty graficzneWideo: Maksimum realizmu z AMD w SolidWorksPobierz (po prawej) poradnik pozwalający "podrasować" swoją stację roboczą. 
Tagi: HP Worksstation, AMD, karty graficzne, stacje robocze SolidWorks
Źródło: AMD
Liczba wyświetleń: 1513
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
2 Komentarze
Autor Komentarz
Łukasz Dzwonka
Projektant w 3D
2012-03-12, 08:58
Jak byscie mieli wberać to Kartę NVIDII Quadro czy ATI Firepro? Ja raczej Nvidia od samego początku - chyba to jest przyzwyczajenie do marki...
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2012-03-13, 20:06
Ja też jakoś bardziej jestem przywiązany do Quadro ale chyba to się zmieni bo fakty przemawiają same za siebie! Ati ma zdecydowanie lepszy faktor wydajność/cena.

https://forum.solidworks.com/thread/42876

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT