Aktualności

ETRAGE LLC, z siedzibą w Waltham jest firmą programistyczną, która koncentruje się na produktach i usługach w inżynierii oraz automatyzacji i integracji produkcji i integracji danych. Etrage Bulk Loader oferuje szybki i niezawodny sposób przesyłania i sprawdzania w dużej ilości modeli z repozytorium do Windchill.Etrage Bulk Loader to niezawodna droga migracji, przekazywania i sprawdzania w dużej ilości danych CAD, metadanych CAD i dokumentów z systemu plików Windows do Windchill. Następnie następuje walidacja istniejących plików CAD i dokumentów w Windchill i identyfikacja konfliktów. Program oferuje łatwy w obsłudze interfejs, tak że proces przesyłania odbywa się w sposób szybki i skuteczny.

"Migracja danych jest procesem, który obejmuje nie tylko korzystanie z narzędzi, ale także metodologię migracji. Każdy proces migracji jest wyjątkowy, tak jak dane klientów są wyjątkowe. Etrage opracowała metodologię procesu migracji i narzędzia, które umożliwiają klientom przygotowanie ich dużych zestawów danych w przesłaniu do Windchill. "Powiedział Bojan Rapaic, prezes i dyrektor ds. rozwoju w ETRAGE LLC.


Bulk Loader z metodologią migracji Etrage dostarcza skuteczny sposób przechwytywania całej historii dla Creo 1 i 2, Pro/ENGINEER Wildfire 4 i 5, AutoCAD 2010, 2011, 2012 i 2013, NX5 oraz NX6 `, dokumentów pakietu Microsoft Office, innych rodzajów dokumentów i obrazów, a teraz obsługuje SolidWorks 2010, 2011 i 2012, upload do Windchill PDMLink lub Windchill INTRALINK. Inne formaty CAD i opcje mogą zostać dodane na życzenie.
 
Tagi: Etrage Bulk Loader, Windchill PDMLink,Windchill INTRALINK, PDM
Źródło: ETRAGE LLC
Liczba wyświetleń: 1410
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT