Aktualności


Firma Armtrac Ltd.  projektuje i wytwarza silnie opancerzone mechaniczne maszyny do rozminowywania terenu. Ich produkty są używane na całym świecie w obszarach zanieczyszczonych minami i innymi materiałami wybuchowymi.

Maszyny teg typu możesz zauważyć w Mozambiku, Kosowie, na północy Iraku, Libanu, a nawet w Wielkiej Brytanii, gdzie ich produkty są wykorzystywane do czyszczenia obszarów MOD.Jako ciekawostka, w jednym z odcinków TOP GEAR z 2011r. Jeremy Clarkson "rozbijał" się taką maszyną.Przez wiele lat firma wykonywała swoje projekty w warsztacie, a oprogramowanie CAD było wykorzystywane do przygotowania produkcji. Wiodącym systemem był AutoCAD.

Przed dokonaniem inwestycji w SolidWorks, Michael Commons - Design Engineer nie eksperymentował z funkcjami 3D w programie AutoCAD."Poszedłem na szkolenie w programie AutoCAD 3D i zobaczyłem proces tworzenia projektu w 3D - było to bardzo trudne. Sądziłem, że w SolidWorks będzie tak samo, ale ten program okazał się o wiele bardziej intuicyjny i łatwy w użyciu. " Michael na początku był odporny na rozwiązania SolidWorks, ale po użyciu programu przez chwilę zaczął dostrzegać korzyści. Dwa lata później, może zdecydowanie powiedzieć, że SolidWorks jest wystarczaczjący - "Teraz, gdy mamy SolidWorks, nie wyobrażam sobie korzystania z programu AutoCAD."
 

Tagi: Armtrac Ltd, zaprojektowane w SolidWorks
Źródło: Cambridge News
Liczba wyświetleń: 1985
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT