Aktualności


Smap3D Plant Design to oprogramowanie które ułatwia i przyśpiesza planowanie i zarządzanie schematami instalacji rurowych w systemie 3D CAD. Łączy P&ID (Piping and instrumentation diagram), 3D Piping i Isometrics, zapewniając jednocześnie wiele automatycznych funkcji, takich jak określanie klas rur dla ciągłego łańcucha procesu! Smap3D zmienia system 3D CAD SolidWorks w innowacyjne rozwiązanie 3D Plant Design.

Bez przełączania programu: Praca w systemie CAD w jednym interfejsieWyjątkowość Smap3D Plant Design polega na integracji systemie 3D CAD z 3D Piping. Z Smap3D, użytkownik nadal pracuje w systemie CAD 3D i ma pełny dostęp do funkcji, takich jak biblioteka standardowych części 3D i 2D. Smap3D Plant Design charakteryzuje się intuicyjną obsługa - użytkownik szybko poznaje praktyczne funkcje i możliwości!Smap3D P&ID zawiera bibliotekę symboli i bazę danych komponentów. Oprogramowanie zapewnia kontrolę projektu, raporty oraz eksportowanie listy materiałów. Za pomocą To-Do-List, Smap3D P&ID automatycznie importuje symbole 2D i linie utworzone w schematach rurociągów 3D.

Smap3D Piping jest dodatkowym oprogramowaniem opartym na klasach rur. Zawiera zaawansowane funkcje używane w systemie CAD. Smap 3D Piping upraszcza i przyspiesza proces projektowania rurociągów w złożeniach 3D oraz minimalizuje powstawanie błędów.Smap3D Isometric generuje rysunki w widoku izometrycznym przez automatyczne ustawienie danych rur oraz uzyskanie informacji ze złożenia 3D. Różne listy materiałowe mogą być pokazane i mogą być indywidualnie konfigurowane.

"Dodaliśmy Smap3D Plant Design do naszego asortymentu, ponieważ uważamy, że Smap3D jest najbardziej przekonywującym rozwiązaniem na rynku CAD w zakresie projektowania instalacji rurowych. Od początku projektowania 3D, bez zintegrowanego oprogramowania i dodatków, Smap3D wzbogaca naszą branże! Chcemy być częścią tego rozwoju i oferować naszym klientom kompletne korzyści z Smap3D.”Poznaj Smap3D Plant Design! Więcej na stronie resellera

Smap3D Plant DesignSmap3D Plant Design jest produktem CAD Partner GmbH z siedzibą w Niemczech i USA. Założona w 1989 roku przez Wernera Heckl, firma wdraża zaawansowane rozwiązania systemowe dla aplikacji 3D CAD i wszystkich związanych z nimi procesów. CAD Partner GmbH jest również partnerem Voyager. Darmowy HelpDesk dla wszystkich klientów jest dostępny bez rejestracji na stronie www


Tagi: SolidWorks, Smap3D Plant Design, CNS, CNS Solutions,
Źródło: www.cns.pl
Liczba wyświetleń: 1782
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT