SolidWorks >> Modelowanie części >> Wycięcie po ścieżce
Autor Wypowiedź
profesjonalny opis
2014-12-19, 17:42
Pomógł 0 raz(y).
http://zapodaj.net/2ff0371c58ba0.jpg.html

profil jesst na płaszczyźnie środkowej moidelu, wycina tylko w jednym kerunku, próbowałem dostępnych ustawień ale bez rezultau, rozumiem że ta opcja działa tylko w jedną stronę?

muszę wykonać wyjęcie po łuku w ślimacznicy
 
2014-12-20, 12:10
Pomógł 36 raz(y).
    ~ Jan Kowalski
    http://zapodaj.net/2ff0371c58ba0.jpg.html
   
    profil jesst na płaszczyźnie środkowej moidelu, wycina tylko w jednym kerunku, próbowałem
    dostępnych ustawień ale bez rezultau, rozumiem że ta opcja działa tylko w jedną stronę?
   
    muszę wykonać wyjęcie po łuku w ślimacznicy

Witam.

Chyba koledze chodziło o wycięcie. Proponuję wycięcie po ścieżce. Lepiej zapodać tu na forum część i zobaczymy o co koledze dokładnie chodzi.

Pozdrawiam.

 
2014-12-20, 16:45
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

Czy chodzi moze o takie wycięcie po ścieżce:














 
profesjonalny opis
2014-12-20, 18:38
Pomógł 0 raz(y).
W moim przypadku szkic musi być /jest/ na płaszczyźnie środkowej a ścieżka jest łukiem.

Nie wiem jakl koledzy wykonali podane przykłady, ale u mnie po wskazaniu profilu i ścieżki wycina tylko jedną w jedną stronę
 
2014-12-21, 07:50
Pomógł 36 raz(y).
    ~ Jan Kowalski
    W moim przypadku szkic musi być /jest/ na płaszczyźnie środkowej a ścieżka jest
    łukiem.
   
    Nie wiem jakl koledzy wykonali podane przykłady, ale u mnie po wskazaniu profilu i ścieżki wycina
    tylko jedną w jedną stronę

Witam.

Możemy się tylko domyślać, o co koledze chodzi, więc proponuję wrzuć tu ten profil ze ścieżką, to rozwiążemy problem.
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2014-12-21, 08:59
Pomógł 405 raz(y).
Jeżeli ścieżka jest łukiem to jest to wycięciem przez obrót i nie potrzeba stosować innej operacji.

Tak, wycięcie po ścieżce działa tylko w jedną stronę, zatem profil powinien się znaleźć na końcu/początku ścieżki.
 
profesjonalny opis
2014-12-21, 09:53
Pomógł 0 raz(y).
Problem w tym że łuk ma zadany promień i jest zaczepiony na konkrretnej wysokości

jest to wyjęcie ślimacznicy

 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT