SolidWorks >> Rysunki >> Wstawianie daty
Autor Wypowiedź
mgr inż. Odlewnictwa
2015-12-15, 07:39
Pomógł 0 raz(y).
Pytanie nooba :) SW2015
Jak w tabelkę wstawić dowolną datę - nie z automatu aktualną. Czy tylko ręcznie tekstem?, czy jest może rozwijany kalendarz?
 
2015-12-15, 07:43
Pomógł 1 raz(y).
O ile dobrze kojarze to tylko ręcznie wpisać można :)
 
mgr inż. Odlewnictwa
2015-12-15, 11:10
Pomógł 0 raz(y).
ok, dzięki :)
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-12-15, 11:52
Pomógł 405 raz(y).
Jest możeliwe przygotowanie takiego rozwiązania generatorem karty właściwości, wówczas pojawi się wspomniany kalendarz.

Zmiłujcie się, tylko nie wpisujcie nic do tabelek RĘCZNIE!!!


 
2015-12-15, 12:18
Pomógł 1 raz(y).
Odnośnie generatora i tego zagadnienia mam kilka pytań:

1. jak stworzyć coś takiego (Data rewizji ) w generatorze kart wł - jakaś szersza instr dla pocz z tym generatorem

2. czy spotkał się ktoś z czymś takim że po włączeniu generatora i próbie wybrania modułu Lista wyskakuje błąd Program Property Tab ..... przestał działać i tak za każdym razem ( co mnie zniechęciło do korzystania z tego narzędzia)

3.jeżeli wykonam sobie jakiś szablon z właściwościami a nast utworze rys to jak korzystać z tego szablonu utworzonego do uzupełnienia jakiegoś rysunku.





Może naiwne niektóre pytania ale jak wspomniał ( Pan) Paweł Kęska chciałbym uniknąć uzupełniania ręcznego tabelki :):)
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2015-12-15, 12:39
Pomógł 405 raz(y).
W dużym skrócie,

1. wybiera się, czy szablon dla rys. czy np. dla części.

2. trzeba użyć jako typu daty.



3. w rys. wybiera sie odpowiedni szablon (o ile ma się ich więcej niż 1).

 
2015-12-15, 13:00
Pomógł 1 raz(y).
Ok dzięki wielkie za szybką odp jak narazie wszystko jasne , szkoda tylko że tak jak pisałem w pkt 2 nie chce mi działać moduł LISTA. Trzeba będzie poszukać co może być nie tak:):)
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT