Pozostałe >> Sprzęt >> Windows Vista x64 czy 7 x64?
Autor Wypowiedź
-
2010-01-07, 16:59
Pomógł 0 raz(y).
Witam,

nie jest to pytanie o sprzęt, jednak system operacyjny musi sprzęt ogarnąć ;)

Macie jakieś porównanie/odczucia jak sprawuje się SW2009/2010 na tych systemach?
Chodzi mi o konkretne spostrzeżenia.

Pozdrawiam,
Alek
 
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2010-01-07, 17:07
Pomógł 405 raz(y).
Tylko nie vista...

Sam pracuję na XP x64 ale zamierzam się przesiąść na 7-demkę również x64, bo działa bardzo fajnie.

O viscie dobrego słowa nie powiem, w wielu firmach również robli downgrade do XP bo vista to niczego się nie nadawała. Co prawda po wydaniu service packów byo nieco lepiej.

 
SW + MAGMA
2010-02-19, 08:59
Pomógł 0 raz(y).
Mam porównanie gdyż posiadam na xp x32 i 7 x64 zaistalowanego SW 2009.
Do pracy na SW osobiście polecam 7 x64, wydajnościowo ok 40-50% wydajniej ( moje odczucia ) szybciej się uruchamia i działa miodzio:), Odradzam viste strasznie zamula, na uczelni miałem zajęcia na tej platformie i stanowczo nie polecam. Dodam ze posiadam wersje studencką.
 
CAD/CAM/CAE Marketing
2010-07-27, 01:00
Pomógł 0 raz(y).
Witam kolegów
Ja dodam że już nie ważne czy system ma być do SW czy nie - zdecydowanie nie polecam Visty.
Da  się ją zoptymalizować ale wymaga sporego grzebania w systemie a przecież nie o to chodzi.
Natomiast 7 zdecydowanie wydajniejszy i tak jak Piotr napisał 40 do 50 % to prawda również w przypadku 32 bitowej wersji.
Paweł K. Jeżeli przymierzasz się do zakupu 7 to polecam się pospieszyć bo obecnie jeszcze jest promocja ale już nie wszędzie dostępna. Kupujesz Win 7 uaktualnienie z Visty lub XP za jedyne 239 zł.
Mało tego jest to uaktualnienie do wersji BOX, a jak BOX to masz 32 i 64 bit do wyboru
Pozdrawiam
PP
 

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT