Aktualności

Aktualizacja kursu SolidProfessor dla SolidWorks 2012

Paweł Kęska Paweł Kęska
25 2011
SolidProfessor aktualizuje swoje zasoby przy każdym wydaniu SolidWorks począwszy od 2005 roku. Seria szkoleń ma na celu pomóc użytkownikom uzyskać jak najwięcej informacji o SolidWorks 2012 poprzez dogłębne wyjaśnienia udoskonaleń i nowych funkcji, z czytelnymi  przykładami w profesjonalnie przygotowanych filmach.

SolidProfessor 2012 Update Training to ponad 2,5 godzin lekcyjnych i 50 lekcji obejmujących SolidWorks poprzez dodatki Premium, podstawowe funkcje w tym: szkicowanie, części, złożenia, rysunki, blachy, Routing, Simulation i Flow Simulation.
Jason Wright - Product Manager z SolidProfessor komentuje: "Nasz zespół pracuje bardzo ciężko każdego roku, aby dostosować materiały do najnowszej wersji SolidWorks, aby klienci mogli w pełni wykorzystać zaktualizowany program. Jestem dumny z faktu, że nasz zespół ponownie wprowadził niezbędne zmiany do naszych produktów, aby zapewnić kompleksowe źródło informacji dla firm i osób prywatnych, którzy przenoszą swoje projekty na wersję 2012. "

SolidProfessor 2012 Update Training  jest dołączony do kursu: SolidProfessor Standard, Professional lub Pakietu Premium, lub można go kupić jako odzielny kurs. Więcej informacji na temat opcji dostępnych dla obecnych klientów i subskrybentów SolidProfessor znajduje się na stronie www.solidprofessor.com />

 
Tagi: Solidprofessor, samouczki SolidWorks, SolidWorks 2012, solidworks solution partner
Źródło: Solidprofessor
Liczba wyświetleń: 1363
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS