Aktualności


SOLIDWORKS Visualize jest „aparatem fotograficznym”, który umożliwia użytkownikom SOLIDWORKS i innych programów CAD tworzenie projektów, komunikację i współpracę za pomocą wysokiej jakości obrazów, dzięki czemu pobudza innowacje i wspiera decyzje projektowe i rozwiązania biznesowe.

Czym jest aplikacja SOLIDWORKS Visualize?Aplikacja SOLIDWORKS Visualize (wcześniej Bunkspeed) to samodzielny zestaw, który łączy w sobie najlepsze w branży możliwości renderowania z narzędziami wizualizacyjnymi i procedurami, które umożliwiają łatwe i szybkie tworzenie treści wizualnych oraz przekazują wizję, pasję i emocje projektanta.Visualize-16Kto może czerpać korzyści z użycia aplikacji SOLIDWORKS Visualize?Aplikacja SOLIDWORKS Visualize została stworzona dla wszystkich osób, które chcą tworzyć profesjonalne obrazy, animacje i inne treści 3D o jakości fotograficznej w możliwie najszybszy i najłatwiejszy sposób. Działanie aplikacji SOLIDWORKS Visualize nie zależy od sprzętu, co oznacza, że projektanci, inżynierowie i inni twórcy, którzy używają SOLIDWORKS lub innego oprogramowania CAD (np. Rhino®, Autodesk® Alias®, 3ds Max®) w procesie projektowania produktów technicznych, architektury, łodzi, urządzeń mechanicznych i innych, mogą tworzyć wzbogacone wizualizacje 3D ułatwiające podejmowanie decyzji w szybki, łatwy i przyjemny sposób.Visualize-11SOLIDWORKS VISUALIZE STANDARDNie musisz już szukać kompromisów w zakresie materiałów marketingowych i polegać na zrzutach ekranu lub wykonywać kosztownych fotografii prototypów, aby pokazać swoje najnowsze produkty. Dzięki SOLIDWORKS Visualize możesz łatwo i szybko utworzyć:
  • Fotorealistyczne obrazy


  • Zbiór wersji produktów w różnych kolorach i typach wykończenia


  • Obrazy o wysokiej rozdzielczości przygotowane do druku i publikacji w Internecie


  • Techniczne ilustracje kluczowych funkcjiVisualize-15SOLIDWORKS VISUALIZE PROFESSIONALDzięki SOLIDWORKS Visualize Professional możesz opowiedzieć głębszą, trójwymiarową historię produktu za pomocą danych CAD. SOLIDWORKS Visualize Professional umożliwia użytkownikom łatwe generowanie fotorealistycznych obrazów oraz interaktywnych animacji, które efektywnie przekażą szczegóły nawet najbardziej złożonych projektów. Ciesz się wszystkimi funkcjami wersji SOLIDWORKS Visualize Standard, dodatkowymi możliwościami i innymi rozwiązaniami:
  • Przedstawiaj projekty jeszcze efektywniej, wykorzystując pełną animację części, modeli i wyglądu produktów, zmiany widoków kamer i otoczenia


  • Szybko pokaż ostateczny projekt, obracając go jednym kliknięciem o 360 stopni


  • Prezentuj i porównuj rozwiązania projektowe obok siebie w różnych ustawieniach kamery


  • Uwolnij swoją kreatywność dzięki konfigurowalnym filtrom kamerySOLIDWORKS Visualize Professional zawiera także kluczowe funkcje zwiększające produktywność. Zintegrowane narzę- dzie Render QUEUE umożliwia kolejkowanie zadań w komputerze lub na dedykowanej farmie zdalnego renderowania, dzięki czemu mogą być one automatycznie wykonywane jedno po drugim, co przekłada się na znaczną oszczędność czasu. Aplikacja zawiera również funkcję renderowania sieciowego, która zapewnia maksymalną skalowalność i większą prędkość oraz natychmiastowe zwiększenie produktywności pod kątem nawet najbardziej wymagających harmonogramów.Zobacz jak mogą wyglądać Twoje produkty

Autor: Łukasz Siwiec


Tagi: solidworks visualize,wizualizacja,rendering
Źródło: DPS Software
Liczba wyświetleń: 2220
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT