Aktualności
Użytkownicy pracujący na systemie operacyjnym Windows XP z zainstalowanym dodatkiem Service Pack 2 powinni przygotować się  do zainstalowania trzeciego dodatku serwisowego lub przejścia na Windows 7. W ten sposób możliwe będzie przedłużenie wsparcia technicznego, które w przypadku systemu Windows XP z dodatkiem SP 3 potrwa aż do 2014 roku. Przypomnijmy tylko, iż od nowej wersji SolidWorks 2011 system Windows XP nie będzie wspierany.

 


13 lipca br. zakończy się wsparcie techniczne dla systemu operacyjnego Windows XP z Service Pack 2. Począwszy od kolejnego dnia użytkownicy tej wersji systemu przestaną otrzymywać regularne aktualizacje i mogą być narażeni na ataki ze strony złośliwego oprogramowania.  Microsoft rekomenduje użytkownikom pracującym na systemie Windows XP zainstalowanie dodatku Service Pack 3 oraz przeglądarki Internet Explorer 8. Pozwoli to na kontynuowanie bezpiecznej pracy na komputerze do 2014 roku. 


Alternatywnym rozwiązaniem jest migracja do najnowszej wersji systemu operacyjnego Microsoft,  czyli do Windows 7.  


Przechodząc do Windows 7 użytkownicy komputerów osobistych będą mogli doświadczyć  wyjątkowej przygody w pracy z komputerem. Windows 7 jest łatwy w obsłudze i czyni komputer prostym narzędziem do pracy oraz zabawy. Windows 7 z ósmą wersją przeglądarki internetowej Internet Explorer oferuje najnowocześniejsze zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem oraz kradzieżą danych osobistych.  


Service Pack 3 dla systemu operacyjnego Windows XP jest dostępny do pobrania pod adresem:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=pl&FamilyID=5b33b5a8-5e76-401f-be08-1e1555d4f3d4.  


Przeglądarkę  Internet Explorer 8 dla systemu Windows XP można pobrać pod adresem:

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyID=341C2AD5-8C3D-4347-8C03-08CDECD8852B&displaylang=pl
Tagi: windows 7 xp sp3 aktualizacja solidworks 2011
Źródło: microsoft.com
Liczba wyświetleń: 2697
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT