Aktualności

Firma 3Dconnexion z dumą ogłosiła, że właśnie przekroczony został magiczny punkt miliona sprzedanych myszek 3D, które wspierają najbardziej popularne i potężne oprogramowania 3D takich producentów jak: Autodesk, Dassault Systèmes,  Siemens, PTC, Google, Microsoft i Adobe z dziedzin CAD, DCC (Digital Content Creation), architektury i budownictwa oraz systemów informacji geograficznej.Myszki 3D firmy 3Dconnexion poprzez wspieranie aplikacji do projektowania w 3D umożliwiają  inżynierom projektantom poruszać się w treściach 3D intuicyjnie, tak jakby trzymali model w ręku. Wiodące przedsiębiorstwa w przemysłach lotniczym oraz samochodowym, produkujące artykuły elektroniczne oraz konsumpcyjne, firmy z przemysłu maszynowego i rynku gier używają Myszek 3D firmy 3Dconnexion by podnieść produktywność, efektywność oraz komfort w pracy.


 „Osiągnięcie poziomu miliona sprzedanych Myszek 3D to dla nas kluczowy moment, szczególnie dlatego, że to rekomendacje naszych stałych klientów stały się motorem napędowym naszej firmy” powiedział Dieter Neujahr, Prezes firmy 3Dconnexion. „Przyszłość wygląda jasno, będziemy wciąż powiększać zasięg wspieranych programów i nowych możliwości rynkowych dla jak najlepszej nawigacji 3D, która ograniczona będzie jedynie przez wyobraźnię.” 


Z okazji “Przełomowego Momentu: Milionowej Myszki 3D”, 3Dconnexion zorganizuje w ciągu następnego miesiąca szereg działań dających użytkownikom możliwość wygrania ciekawych nagród. Więcej informacji na ten temat na stronie internetowej 3Dconnexion, profilu Facebook lub Twitter.  


Aby wdrożyć  się w technologię Myszek 3D firmy 3Dconnexion należy sięgnąć początku,  tj. badań z zakresu robotyki i eksploracji przestrzeni kosmicznej. W 1993 roku kontroler ruchu 3D został użyty na promie kosmicznym Columbia do manipulowania ramieniem robota w przestrzeni kosmicznej. Był to znamienny moment dla powstania rodziny urządzeń firmy 3Dconnexion. Manipulatory 3D pomagają teraz setkom tysięcy specjalistów  wprowadzać zmiany i tworzyć najbardziej znane produkty na świecie. 

 
Tagi: 3Dconnexion, milion, sprzedaż
Źródło: 3Dconnexion
Liczba wyświetleń: 1692
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT