Aktualności

Niedawno zauważyliśmy, że na stronie solidworks gallery  oraz na portalu klienta (Customer portal) pojawiło się nowe logo. Jest nieco inne niż  obecne chociaż zawiera znany i dobrze rozpoznawany symbol Dassault Systemes. Na razie trudno doszukać się potwierdzonych informacji czy to oficjalna zmiana, czy może nowy logotyp będzie wykorzystywany w niektórych miejsach w interenecie.

 
Na Twitterze również toczy się dyskusja na ten temat, gdzie różne osoby ze społeczności SolidWorks komentują nową grafikę.

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat, które logo jest korzystniejsze i czy wydaje Wam się, że to obecne logo powinno zostać zmienione? 

 
Tagi: nowe logo SolidWorks
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 3625
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
4 Komentarze
Autor Komentarz
Łukasz Dzwonka
Projektant w 3D
2011-04-06, 15:20
wygląda okej.
Paweł Poremba
CAD/CAM/CAE Marketing
2011-04-06, 17:25
Mnie się też podoba.
Paweł Kęska
CSWP, CSWE, CSWI *** solid-blog.pl ***
2011-04-06, 21:54
Zastanawiające... bo na stronie partnerów też właśnie zmieniono logo Solutions Partner i Gold Product.    Założę się, że teraz zmienią się certyfikaty CSWP i CSWE i trzeba będzie je od nowa zdawać :) A na głównej stronie dalej po staremu...
Piotr Słomkowski
SolidProfessor - Twój partner we wdrożeniach CAD | CAM | PDM
2011-04-07, 19:48
Korporacja SolidWorks zdecydowanie i w każdym przypadku wprowadza zmiany... na lepsze ;-) W końcu większość zmian nie tylko w samej aplikacji ale i działaniach marketingowych oraz "brandingu"  trafia do władz firmy jako feedback "z dołu" czyli od nas - resellerów i użytkowników.
Witam na forum, to mój pierwszy post.
SolidProfessor.pl

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT