Aktualności
Consona Corporation (Consona), światowy lider w zarządzaniu relacjami z klientami (CRM) i oprogramowania do planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP) i usług dla firm różnej wielkości, ogłosiła wydanie Made2Manage CADLink Interfejs SolidWorks i Autodesk Inventor . Consona rozwija CADLink w celu wypełnienia luki między projektantami a systemem ERP , co ma na celu wyeliminowanie opóźnienia i marnowania wysiłków związanych z zarządzaniem osobnej aplikacji.
Inżynierowie koncentruje się na budowaniu i przegląd produktów w celu utrzymania konkurencyjności, ale często są odłączeni od danych o zapasach i produkcji w systemie ERP. Dzięki integracji produktów, CADLink utrzymuje zarówno dział projektowy (CAD) a także model ERP bazy danych na bieżąco, automatyzuje tworzenie nowych części i aktualizuje zestawienia materiałów (BOM) co pozwala na łatwą zmianę interfejsu użytkownika do wybranego widoku.Szczególne cechy CADLink zbudowane są wokół trzech następujących zasad:CADLink pozwala użytkownikom na tworzenie i dostęp do Made2Manage danych bezpośrednio z aplikacji CAD.


  • CADLink jest automatycznie dodawany do SolidWorks, Autodesk Inventor w menu i pasku narzędzi.

  • Po uruchomieniu CADLink analiza model CAD BOM i porównuje go z BOM w Made2Manage.

  • Nowe części mogą być łatwo dodane do Made2Manage za pomocą ustalonego "szablonu", który automatycznie wypełnia nową pozycję w danych dla poszczególnych kategorii produktów, eliminując powtarzające się wprowadzanie danych.
CADLink dba o aktualne dane i utrzymuje system w ciągłej synchronizacji.Wyślij przedmiot z programu SolidWorks lub Autodesk Inventor bezpośrednio do Made2Manage i w prosty sposób wyświetl BOM i / lub na poziomie elementu zobacz rozbieżności pomiędzy danymi CAD i ERP.Przechowywanie i synchronizowanie kluczowych właściwości modelu w Made2Manage bezpośrednio z modelu CAD, gwarantując tym samym aktualne informacje wyświetlane na rysunkach zgodne z sytemem ERP.

 
Tagi: Consona
Źródło: Consona
Liczba wyświetleń: 1568
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT