Aktualności

Luxology z przyjemnością informuje, że dostępne jest nowe narzędzie ułatwiające korzystanie z  wielokrotnie nagradzanego oprogramowania modo® do zaawansowanej wizualizacji dla użytkowników SolidWorks. Nowy zestaw modo dla SolidWorks upraszcza import modeli SolidWorks.

 

Zestaw modo dla SolidWorks rozszerza funkcjonalność modo o dodatkowe opcje dla sprawniejszego importu części i złożeń, zapewniając jednocześnie elastyczność w przygotowaniu modeli dla celów wizualizacji. Wewnątrz modo, użytkownicy mają dostęp do znanego układu interfejsu SolidWorks  wraz  z obsługą "przeciągnij i upuść" stosując materiały i wybierając warunki oświetlenia. Pełna lista nowych funkcji w modo dla SolidWorks Kit przedstawia się w  następujący sposób:

Udoskonalenia importu SolidWorks: umożliwia dodatkowe opcję importu części SolidWorks, brył i zespołów do modo. Korzyści obejmują zmniejszenie zużycia pamięci dla dużych plików i możliwość korzystania z wystąpień w celu ułatwienia edycji.

Kompatybilność z PhotoView 360: modele otwarte w modo zachwują informację o wyglądach i kalkomaniach z SolidWorks.

Nawigacja dla użytkowników SolidWorks: interfejs użytkownika i nawigacja są podobne do SolidWorks i PhotoView 360, dzięki czemu użytkownicy mają spójny zestaw przycisków poprawiający komfort pracy.

Skuteczne narzędzia do zaznaczania i reorganizacji importowanych modeli:  pomoc w trudnym zadaniu reorganizacji modelu  jest łatwiejsza dzięki temu, że importowane dane mogą być wybierane/zaznaczane ze względu na wygląd, części  lub  obiekty bryłowe oraz ściany, mogą być modyfikowane przez zapisanie do warstw w modo aby podkreślić poszczególne części projektu.

Biblioteka dodatkowych materiałów: 350 fabrycznie ustawioanych materiałów (presets PAD) poza te zawarte w modo pozwalają użytkownikom z Kit odwzorować rzeczywiste świata i powierzchnie, takie jak skóra, dywan, przyciemniane szyby i siatki grila - lub nawet  materiały typu "x-ray", które odsłaniają wnętrze części wzorów.

Sceny studio Zestaw 1: zestaw 51 obrazów HDRI  (mapowanie sferyczne) pozwalający łatwiej uzyskać profesjonalnej jakości oświetlenie studyjne dla zdjęcia produktów i wizualizacji maszyn wraz z otoczeniem ziemi.

Szkoleniowe nagrania wideo: przygotowane przez ekspertów zarówno w SolidWorks jak i modo.

"Modo dla SolidWorks Kit jest wybitnym dodatekiem wykorzystywanym w mojej pracy. Używam importera na co dzień w mojej pracy i może całkowicie usprawnić proces importowania, "powiedział Paul McCrorey, właściciel McCrorey Digital, LLC. "Z modo dla SolidWorks Kit, modele importowane do modo są logicznie rozmieszczone i jest zachowana struktura części, obiektu, złożeń konstrukcji, materiałów i kalkomanii,  które zostały utworzone w SolidWorks. Wszystko to przyczyni się do  szybkiego i łatwego tworzenia  niesamowitych i realistycznychrenderingów oraz animacji.

testuj Modo Seminarium  modo dla SolidWorks Kit  prowadzone przez ekspertów SolidWorks i Luxology odbędzie się w dniu 28 kwietnia 2011 roku 16:00 - 17:00 CET. Aby uzyskać więcej informacji i rejestracja na stronie internetowej Luxology.Więcej informacji na temat nowego KIT'a można przeczytać m.in. na stronie robrodriguez.com/wordpress. Rob Rodriguez  - oprócz Paul'a McCrorey jest jednym z autorów cyklu filmów instruktażowych dotyczących efektywnego połączenia SolidWorks oraz Modo.
Oficjalnym dystrybutorem Modo w Polsce oraz certyfikowanym ośrodkiem szkoleniowym jest IT Media.

 
Tagi: Modo kit, modo 501, PhotoView360, wizualizacje SolidWorks
Źródło: Luxology
Liczba wyświetleń: 1896
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT