Aktualności
Dassault Systèmes SolidWorks Corp. ogłosiła niedawno najnowszy interaktywny projekt Let's Go Design. W ciągu kilku miesięcy, Let's Go  Design team projektuje i buduje  prototyp "Hot Rod Baby Buggy" od podstaw. Projekt został opracowany celem zaprojektowania innowacyjnej konstrukcji przy jednoczesnym wspieraniu współpracy  różnych odbiorców, w tym projektantów i konsumentów.

W prawdziwym świecie "MacGyver'a" zespół projektowy stworzy wzmocniony wózek, który łączy bezpieczeństwo dzieci z wieloma technicznymi  gadżetami. Cały proces, od pomysłu do rozwoju  prototypu zostanie udokumentowany dla widzów, których wkład będzie widoczny na każdym etapie procesu. Poprzednie projekty opracowane w serii Let's Go to Ultimate CAD Chair i Multisport Practice Cage.


"Jesteśmy w momencie, w którym innowacje w projektowaniu produktów są bardzo poszukiwane", mówi Jeremy Luchini, SolidWorks Certification Manager oraz  lider zespołu projektowego Let's Go. "W serii nasz zespół stara się zapewnić rynek zbytu dla innowacji, kreatywności i współpracy w zakresie projektowania, ​​angażując  również publiczność ze wszystkich środowisk i grup wiekowych. Szukamy młodych  wykwalifikowanych projektantów  poza granicami projektu ".
"Projekty Let's Go Design są bardzo zróżnicowane," powiedział Rob Wolkersa, niezależny projektant przemysłowy. "Jednakże, założenie projektu 3 jest sygnałem dla ogółu społeczeństwa do zainteresowania się z pełnym procesem projektowania produktu istotnym dla rodziców. To projekty, takie jak te urzekają konsumentów i pozwalają uzyskać  opinie prosto od użytkownika. "Pierwszy odcinek projektu 3 można obejrzeć online pod adresem  letsgodesign.tv, a drugi epizod pojawił się w dniu dzisiejszym. Widzowie są zachęcani do uczestnictwa poprzez komentarze na stronie internetowej, Twitter czy Facebook. Ponadto widzowie będą zachęcani do głosowania odnośnie jednego z kluczowych komponentów wózka po każdym odcinku. Zwycięskie rozwiązania zostaną ogłoszone i wdrożone do projektu. 
Tagi: let's go design projekt 3, odcinek 2
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1701
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT