Aktualności
W prawdziwie MacGyver’owskim stylu, zespół projektowy sworzy ulepszony wózek dziecięcy, łączący bezpieczeństwo dziecka z technicznymi gadżetami na różnych poziomach, które spodobają się zarówno matkom, jak i ojcom. Cały proces, od projektu, do fizycznej konstrukcji, będzie rejestrowany z myślą o widzach, których pomysły są mile widziane na wszystkich etapach. Poprzednie projekty zrealizowane w ramach serialu Let’s Go Design to Ultimate CAD Chair i Multisport Practice Cage.

„Żyjemy w czasach, w których nowatorstwo w projektowaniu produktów i oprogramowania jest bardzo poszukiwane” — mówi Jeremy Luchini, kierownik ds. certyfikacji w firmie SolidWorks i szef zespołu serialu Let’s Go Design. „Przy realizacji serialu nasz zespół stara się zapewnić możliwości działania dla innowacyjności, kreatywności i ducha współdziałania w projektowaniu, przy zaangażowaniu społeczności z różnych środowisk i z różnych grup wiekowych.Serial zdobył już znaczną grupę zwolenników wśród projektantów, co wyraźnie widać po aktywności na stronie internetowej, a także na serwisach społecznościowych.

„Projekty Let’s Go Design są bardzo zróżnicowane i ciekawe dla projektantów” – twierdzi Rob Wolkers, niezależny projektant przemysłowy. „Jednak założenia Projektu 3 stanowią zaproszenie dla wszystkich ludzi, tak aby zainteresowali się całym procesem projektowania produktu pierwszej potrzeby dla rodziców i z niecierpliwością oczekiwali na ostateczny prototyp „Hot Rod Baby Buggy”. To właśnie takie projekty ukazują ciekawą, praktyczną stronę projektowania ludziom niebędącym fachowcami, przyciągają uwagę konsumentów i służą budowaniu idei z wykorzystaniem pomysłów pochodzących bezpośrednio od docelowych użytkowników”.Pierwsze trzy odcinki Projektu 3 można obejrzeć w Internecie pod adresem letsgodesign.tv. Mile widziany jest aktywny udział widzów, którzy mogą zamieszczać komentarze na stronie internetowej oraz na serwisach Twitter i Facebook. Co więcej, po każdym odcinku, widzowie będą proszeni o głosowanie na jeden najważniejszy element wózka. Zwycięska funkcja projektowa zostanie ogłoszona i uwzględniona w projekcie. Będzie też tematem kolejnego odcinka. 
Tagi: Let's go design, projekt 3, Hot Rod Baby Buggy
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1933
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT