Aktualności

Database Builder zawiera teraz funkcję konwersji jednostki, w której napływające dane można odczytać w jednostkach innych niż wymagane do przechowywania i wystawiania w Matereality. Konwersji można dokonać w Excelu.

Podczas operacji Database Builder zapalają się kontrolki, które informują użytkownika o nieobsługiwanych danych. Wprowadzanie danych wymaga uzupełnienia informacji o materiał i identyfikatory próbki oprócz właściwości, co zapewni dobre zarządzanie danymi w bazie. Światła znikają, gdy wymagane dane zostały wprowadzone.  Matereality zaleca, aby zastąpić wartości jako znaczące, takie jak informacje o projekcie i identyfikatory BOM, które pomogą w identyfikacji materiałów i projektów, dla których zostały one wyznaczone.SolidWorks CAE Modeler zawiera teraz plastyczność i hipereslatyczność.CAE Modeler dla SolidWorks został rozszerzony, aby umożliwić użytkownikom generowanie  parametrów materiałów hiperelastycznych i sprężysto-plastycznych. Funkcja ta rozszerza  możliwości modelowania materiałów dostępnych do tej pory. Sprężysto-plastyczne modele materiałów można przygotować z  danych naprężeniowo-odkształceniowych przy użyciu tych samych metod, które są obecnie stosowane w innych obsługiwanych systemach CAE.  Zależności temperaturowe nie mogą być obsługiwane z powodu ograniczeń w SolidWorks. W takich przypadkach zaleca się wybranie danych dla  najbliższej temperatury z realnego otoczenia. Hiperelastyczne dane mogą być przesyłane do SolidWorks przy użyciu standardowej funkcjonalności modelera CAE. Pliki wyjściowe .*SLDMAT w każdym przypadku  mogą być odczytywane bezpośrednio do SolidWorks.Jak to działa? Zobacz prezentację>>>Matereality
, LLC, z siedzibą w USA, dostarcza bazy danych  materiału do wykorzystania w projektowaniu produktów i  w produkcji. Matereality jest gotowy do wdrożenia opatentowanej technologii zapewniając bazy danych materiałów i rozwiązań dla różnych potrzeb, budżetów i wielkości firmy: bazy danych dla jednego użytkownika, dla grup roboczych do dwudziestu użytkowników lub dla dużych przedsiębiorstw produkcyjnych. Baza danych może gromadzić i przechowywać wszelkie właściwości materiałów, które są uprawnione przez pakiet oprogramowania internetowego, pozwalając użytkownikom na pracę z danymi materiału, wizualizację trendu, modelowanie CAE i tworzenie bazy danych. Firma oferuje zróżnicowane bazy, w tym dla: przemysłu motoryzacyjnego, agd,  dostawców materiałów i przetwórców, elektroniki form wtryskowych, urządzeń medycznych i branż produktów konsumenckich.

Tagi: Matereality, SolidWorks CAE, bazy materiałów
Źródło: Matereality
Liczba wyświetleń: 1624
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT