Aktualności

SolidWorks n!Fuze

Paweł Kęska Paweł Kęska
12 Sierpień 2011
SolidWorks n! Fuze to nowe rozwiązanie bazujące na strukturze sieci web, która umożliwia współpracę i udostępnianie plików i pomysłów. To rewolucyjne podejście do udostępniania plików o wiele wygodniejsze niż e-mail i FTP, ponieważ integruje się z narzędziami do projektowania w celu ułatwienia sposobu pracy i pozwala uniknąć kosztownych inwestycji w infrastrukturę IT i administrację. SolidWorks n! Fuze jest szybki i łatwy do uruchomienia, prosty w użyciu i dostępny z każdego miejsca. n! Fuze jest bezpiecznym  rozwiązaniem online dla projektantów i inżynierów, pozwala na łatwą wymianę informacji  wewnątrz i na zewnątrz firmy czy innej instytuacji.Stworzony specjalnie do zarządzania procesem projektowania produktu, n! Fuze daje użytkownikom możliwość kontroli wersji, umieszczania komentarzy i opinii, a także pozwala bez posiadania programów CAD  zobaczyć komentarze do projektów w trybie online. n! Fuze to hostowane rozwiązanie, które jest łatwe do uruchomienia i nie wymaga inwestycji w dedykowane zasoby i infrastrukturę.n! Fuze jest łatwy w użyciu, bezpieczny podczas wymiany i współpracy w internetowym środowisku pracy. Umożliwia  projektantom, inżynierom, sprzedawcom i innym użytkownikom zespołu wspólnie pracującym nad nowymi rozwiązaniami współpracę bez konieczności tworzenia infrastruktury IT.

n! Fuze inteligentnie wspiera proces projektowania. Wystarczy przesłać pliki do n! Fuze, po utworzeniu obszaru roboczego do udostępniania plików można zapraszać innych do współpracy. Jako rozwiązanie dedykowane użytkownikom  CAD n! Fuze "rozumie" i umiejętnie zarządza plikami, w tym częściami, złożeniami oraz powiązanymi rysunkami i może pokazać te zależności graficznie przy użyciu unikalnego narzędzia wizualizacji struktury produktu. Podczas udostępniania plików, n! Fuze automatycznie obejmuje wszystkie powiązane pliki, aby zapobiec przerwaniu odniesień do złożeń lub brakujących części. Komentarze są ściśle powiązane z plikami, dzięki czemu można łatwo śledzić nowe koncepcje i zmiany w całym procesie rozwoju i procesu.n! Fuze jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych firm, które chcą współpracować z innymi, ale nie chcą budować infrastruktury komputerowej. Po zarejestrowaniu się na n! Fuze, to od razu macie możliwość dzielenia się i współpracy  przez Internet w dowolnym miejscu na świecie. Możesz łatwo pracować w grupach lub z organizacjami w różnych miejscach, bez narażania  danych, które mogą się dostać w niepowołane ręce. Łatwo zdefiniujesz uprawnienia do uzyskania dostępu tylko do plików, które chcesz opublikować. 

SolidWorks Enterprise PDM


(Zewnętrzna aplikacja)

SolidWorks WorkGroup PDM


(SolidWorks Premium i Professional)


SolidWorks n!Fuze


(Wspólpraca i udostępnianie Online)
Bezpieczeny dostępKontrola rewizji
Wyszukiwanie plików
Skalowalność    
Dowolna konfiguracja    
Znajdowanie i ponowne wykorzyst. danych    
Pełny podgląd  

Rozproszone zespoły projektantów    
Zdalny dostęp  
Automatyczne zatwierdzanie    
Kontrola danych    
Udostępnianie na zewnątrz

 
Wspólne komentarze  

SolidWorks n! Fuze umożliwia pracę przez Internet z wielu lokalizacji. Każdy użytkownik Fuze n! otrzymuje 15 GB przestrzeni dyskowej, oraz nieograniczoną możliwość tworzenia obszarów roboczych do dzielenia materiałów projektowych z innymi.SolidWorks n! Fuze oferuje społeczne podejście do udostępniania projektów ze współpracownikami, klientami, dostawcami - naprawdę z wszystkimi. Z n! Fuze to tworzenie sieci osób, z którymi chcesz pracować i zaprosić ich do przyłączenia się do SwYm - społecznej platformy sieciowej i obszaru roboczego, gdzie lokowane są prace. Możesz mieć nieograniczoną liczbę innych użytkowników SolidWorks w sieci n! Fuze i zaprosić do pięciu osób jednocześnie, którzy nie są abonentami n! Fuze.Tagi: SolidWorks n!Fuze
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1411
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT