Aktualności
Co nowego znajdziecie w wersji 2011? Po pierwsze pozycja została podzielona na części i złożenia. Książka obejmuje wyłącznie zagadnienia SolidWorks Standard (nie Professional lub Premium), z niewielkimi wyjątkami, takimi jak Toolbox. "Dzięki temu rozdzieleniu na dwie książki, dodałem więcej szczegółów" - pisze Matt. Większość dodatkowych zagadnień dotyczy złożeń  a także rysunków, które są dzielone między części i złożenia.W tym roku Charles Culp był redaktorem technicznego obu książek. Myślę, że Charles świetnie sobie radził dodając szczegóły, korygując błędy i w ogóle oferując inny punkt widzenia na różne tematy.

Nowością w tej wersji jest kilka nowych filmów z narracją Matt'a, pokazując różne tematy, od prostych do złożonych.Czy warto kupić takie podręczniki? Matt twierdzi, że warto, tym bardziej, ze prawdopodobnie nie pojawi się aktualizacja dla wersji
2012, ponieważ zmiany będą minimalne, z wyjątkiem kilku obszarów.


Książki można kupić  razem lub osobno za pośrednictwem sieci Amazon. "Jak zwykle polecam wersje drukowane ze względu na to, że wydawca stawia na elektroniczne wersje książek (e-book nie pochodzą z danymi DVD)" - powiedział Matt.
Tagi: SolidWorks Bible, SolidWorks 2011 Parts, SolidWorks 2011 Assemblies, Matt Lombard. podręczniki SolidWorks
Liczba wyświetleń: 2866
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT