Aktualności
Już od września dostępna jest najnowsza wersja flagowego oprogramowania CAD 3D – SolidWorks 2012. Jest to już 20-te wydanie tego kompletnego narzędzia używanego obecnie nie tylko do projektowania 3D. Jesteśmy dumni z faktu, iż z naszych produktów korzysta dzisiaj ponad milion użytkowników na świecie, w ok. 144 600 firmach komercyjnych, działających w 80 krajach.


W ciągu 17 lat prac badawczo-rozwojowych uwzględniono opinie i propozycje zmian ponad miliona użytkowników produktów SolidWorks. Mając wspólną cechę — pasję projektowania - przyczyniacie się do polepszenia produktów i czynią je jeszcze bardziej wydajnymi i łatwymi w użyciu. W obecnym wydaniu 2012 wprowadzono ponad 200 udogodnień!


Przyjdź na bezpłatne seminaria przygotowane przez firmę CADWorks dla projektantów i konstruktorów, które przybliżą najnowsze rozwiązania zawarte oprogramowaniu SolidWorks.


Podczas spotkania pokażemy m.in.:


Wykorzystanie rozwiązań firmy SolidWorks jako najszybszego i najłatwiejszego sposobu tworzenia projektów produkcyjnych,


jak posługiwać się narzędziami firmy SolidWorks w celu tworzenia imponujących koncepcji produktów z wykorzystaniem swobodnego formowania oraz inżynierii wstecznej,


Jak inżynierowie opracowujący projekty nadają formie funkcjonalność,


Jak inżynierowie korzystają z rozwiązań SolidWorks do tworzenia form, matryc, tulei oraz umocowań odzwierciedlających rzeczywistą geometrię produktów,


Współpracę oprogramowania SolidWorks i najnowszej wersji Edgecam 2011 R1 oraz pracę na dedykowanych stacjach roboczych przy użyciu myszy 3D.


Firma CADWorks jest Autoryzowanym dostawcą SolidWorks w Polsce a zarazem dynamicznie rozwijająca się firma wdrażająca oprogramowanie CAD/CAM/PDM/CAE. Znana jest z przeprowadzania co roku specjalnych wydarzeń dedykowanych wprowadzeniu nowych i przyszłych użytkowników CAD w Świat 3D. Są współorganizatorami Forum Nowoczesnych Technologii w Warszawie oraz I Ogólnopolskich Seminariów – Świat Innowacji 3D. Co tydzień w piątek o 9:00 można także uczestniczyć w naszych WEBINARIACH SOLIDWORKS PL prowadzonych w języku polskim przez certyfikowanych ekspertów ds. SolidWorks.


Serdecznie zapraszamy na seminaria!

ZESPÓŁ CADWORKS

Tagi: solidworks, 3D CAD, nowości CAD, seminaria, Solid Works, 2012
Źródło: CADWorks
Liczba wyświetleń: 1710
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT