Aktualności
Opuszczenie Dassault Systems przez osoby na kluczowych stanowiskach może być zwiastunem zmian. Dla zwykłego użytkownika SolidWorks w Polsce, ma to o tyle znaczenie, że są to ważne postacie mające wiele do powiedzienia na temat rozwoju i trendu, w jakim podąża program SolidWorks.Założyciel SolidWorks Jon Hirschtick opuszcza   Dassault Systems - zapowiedział w emailu rozesłanym do pracowników. Jego dymisja jest natychmiastaowa. Przez ostatnie 14 lat Hirschtick był członkiem zarządu Dassault Systemes i kluczową postacią.

W emailu do pracowników SolidWorks, Hirschtick napisał: "Jest to trudna decyzja dla mnie, ale jestem przekonany, że mam rację." Dalej Hirschtick powiedział, że chce "poświęcić się nauce, badać i tworzyćć nowe osiągnięcia technologiczne. Zrobię to najlepiej w świeżej nowego środowiska niezależne. "Hirschtick był bardzo entuzjastycznie nastawiony do zmian zachodzących w Dassault i dlatego jego decyzja w tym momencie może nie być do końca zrozumiała. Moment odeścią zbiegł się w czasie z niedawną premierą najnowszej wersji SolidWorks 2012. Na więcej szczegółów i okoliczności musimy jeszcze poczekać.
 


Austin Omalley był wiceprezesem ds. badań i rozwoju SolidWorks, był z SolidWorks od ponad 16 lat.

O'Mallyey był kluczową postacią pracującą nad rozwojem technologii w chmurze w SolidWorks Corp., o której było już wcześniej głośno.

 

Pan O'Malley będzie zastąpiony  przez Gian Paolo Bassi'iego związanego z RIWEBB.  Gian Paolo Bassi to założyciel i dyrektor techniczny w RIWEBB  z San Jose w Kalifornii. Wcześniej był powiązany z ImpactXoft, think3 i Computervision, ma duże doświadczenie w modelowaniu i funkcjonalnej współpracy z wieloma podmiotami i dziedzinie inżynierii mechanicznej.Od pojawienia się tej informacji SolidWorks Corp. nie wydała jeszcze oświadczenia.

Tagi: Jon Hirschtick oraz Austin Omalley opuszczają Dassault Systemes
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 1774
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT