Aktualności

Kilka tygodni temu zespół techniczny ds. wytwarzanie zaawansowanych obiektów w firmie SelectTech GeoSpatial w Springfield, Ohio (USA) przeprowadził lot próbny bezzałogowego samolotu  (UAS).


UAS został zaprojektowany i zbudowany w SolidWorks i wydrukowany na drukarce 3D Dimension 1200.Rozpiętość skrzydeł samolotu to ponad 1,2 metra jego waga to 2.4 kilograma. Najlepsza część, został wykonany w całości z ABS’u. Zasilany baterią litowo-polimerową silnik elektryczny rozpędził maszynę do ponad 25 węzłów. Pilot, Jad Lowrey powiedział: "wystartował bardzo płynnie i bardzo dobrze się zachowuje nawet przy  silnym wiatrze".


Samolot został zaprojektowany i skonstruowany przez Frand’a  Beafore’a , dyrektora  SGAMF i Beth’a Galang’a , głównego projektanta. Galang nadmienia  "takie  projektowanie i budowa urządzeń rewolucjonizuje proces rozwoju produktu - nie wspominając o czasie dostarczenia go do klienta".


Pierwsze próby lotu zostały przeprowadzone w Springfield-Beckley na lotnisku w Academy of Model Aeronautics (AMA).


Połączenie niesamowitego  zespołu projektantów w SelectTech i takich rozwiązań jak SolidWorks i drukarki 3D Dimension jest doskonałym przykładem tego, że wszystko jest możliwe.Więcej informacji na temat SelectTech znajdziesz na  stronie  www.sgamf.com

/>

Carrie Patrick

Marketing Manager

3DVision Technologies

www.3dvision.com

Tagi: SolidWorks, 3dvision, Dimension 3D
Źródło: www.3dvision.com
Liczba wyświetleń: 2494
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT