Aktualności
Konkurs o pierwotnej nazwie Photoworks Rendering Contest  wymyślił i organizował Rob Rodriguez  - specjalista od wizualizacji i animacji. Przez trzy lata Rob wybierał ciekawe modele, które następnie były pobierane przez użytkowników na całym świecie i poddawane renderingowi. Następnie prace były publikowane na stronie oczywiście bez podawania danych autora i oceniane. Autor najlepszej pracy w danym miesiącu otrzymywał nagrodę a rendering trafiał do galerii zwycięzców.


Ze względu na nadmiar obowiązków Rob nie mógł się dalej zajmować konkursem i strona została przeniesiona z USA do Wielkiej Brytanii, gdzie od  2009 roku Chris Thorn dalej rozwijał konkurs.

 


Jednak po kolejnych 3 latach Chris zdecydował zaprzestać działalności i w ten sposób konkurs renderingowy trafił do Deepak'a - tym razem do Azji. Strona konkursu nie jest w pełni gotowa ale cały czas jest rozwijana i zapewnie w niedługim czasie zostanie ukończona.

Obecnie został już opublikoany model styczniowy, który może jest mało techniczny ale w tym konkursie nie o to chodzi:


Więcej informacji znajdziecie klikając w poniższy obrazek, który jest linkiem do bloga Deepak'a - na którym oprócz konkursu znajdziecie wiele przydatnych informacji na temat SolidWorks.

 Tagi: Rendering Contest, Deepak Gupta, PhotoView 360, PhotoWorks
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 1340
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT