Aktualności

Niezależnie od tego, czy będą to narzędzia dla Twojego ojca, smakołyki dla dzieci czy zwyczajne etui do telefonu iPhone dla kogoś bliskiego, idealne prezenty świąteczne mają jedną wspólną cechę — innowacyjne wzornictwo. Spraw przyjemność swoim bliskim i podaruj im produkty charakteryzujące się wspaniałym wzornictwem, stworzone za pomocą rozwiązań 3D SolidWorks. Poniższe produkty są przykładami prezentów, które będą hitami w tym świątecznym okresie.


Bresh - jednorazowa szczoteczka do zębów


W te dni, kiedy spieszysz się, pędząc pomiędzy sklepami lub świątecznymi imprezami, jednorazowa szczoteczka do zębów Bresh sprawi, że Twój uśmiech będzie piękny i świeży przez cały dzień. Firma SolidWorks przyczyniła się do powstania tej unikatowej szczoteczki, zawierającej pastę do zębów w nasadce. Po prostu naciśnij nasadkę, a pasta wypłynie na szczoteczkę. Po umyciu zębów możesz ją wyrzucić do śmieci - szczoteczka Bresh jest w 100% biodegradowalna, łącznie z opakowaniem.


http://www.breshtoothbrush.com/#!shop

/>


Rożen Carson


Zaprojektowany przez SolidWorks wszechstronny grill – Rożen Carson – składa się z siedmiu prętów zapakowanych w błyszczącą metalową walizkę. W pełni funkcjonalny grill przyrządzi Twoje ulubione mięsa, owoce i warzywa. Dzięki 4 000 cali sześciennych przestrzeni gotowania, szefowie kuchni mogą przyrządzać grillowane posiłki dla 50 osób, bez stresów związanych z równomiernym przyrządzaniem potraw czy utrzymywaniem odpowiedniej temperatury.


www.carsonrotisseries.com

/>

Niezwykła butelka filtrująca Gear EZ-Freeze Pure


EZ-Freeze Purebutelka filtrująca wodę zapewnia prosty dostęp do chłodnej, orzeźwiającej i czystej wody, kiedy jesteś w ruchu. Woda przepływa przez opatentowany system filtrujący, redukujący chlorowy posmak i zapach, a jednocześnie utrzymujący jej chłodną temperaturę. SolidWorks miało swój znaczący wkład w procedurę projektowania, od wczesnego etapu samego konceptu do finalnego tworzenia produktu, zapewniając wzajemną współpracę części i ich wspaniały wygląd.


http://www.coolgearinc.com target="_blank" href="http://files.solidworks.com/casestudies_eng/pdf/CoolGear_FINAL.pdf">

http://files.solidworks.com/casestudies_eng/pdf/CoolGear_FINAL.pdf

/>

Wilson od Cycles Devinci


Wilson 2011 to nowy rower, nad którym prace trwały przez kilka lat. Każdy rowerzysta może cieszyć się możliwościami tego modelu Cycles Devinci, osiągniętymi dzięki zaprojektowaniu go w oparciu o oprogramowanie SolidWorks Motion oraz SolidWorks Simulation, pozwalające na przeprowadzenie symulacji wydajności ramy czy też optymalizację współczynnika siła-waga.


http://files.solidworks.com/casestudies_eng/pdf/Cycles%20Devinci_FINAL2.pdf target="_blank" href="http://www.devinci.com/retailers/index.html">

http://www.devinci.com/retailers/index.html

/>


Etui na telefon iPhone od Dsign&More


Dzięki SolidWorks i technologii wydruku w 3D, to w pełni dopasowujące się etui wyposażone jest w małą kieszonkę do przechowywania kart płatniczych, wizytówek czy pieniędzy. Zaskocz swoich bliskich i sprezentuj im indywidualnie dopasowane etui na telefon iPhone z imieniem, sloganem lub logiem umieszczonym z tyłu albo na boku.


http://www.dsignandmore.com/IPHONENEN.html

/>


ESS Crossbow


Zaprojektowane w SolidWorks okulary ESS Crossbow są bardzo praktyczne i oryginalne, a przede wszystkim doskonale chronią oczy. Ergonomia obudowy Crossbow’s Tri-Tech FitTM oferuje uniwersalny komfort i stabilność bez żadnych punktów ucisku. Wspaniały prezent pod choinkę dla każdego miłośnika aktywnego trybu życia, który pragnie chronić swoje oczy.


http://www.esseyepro.com/crossbow

/>


Narzędzia żelazne Fiskars ShopBoss


Innowacyjne narzędzie o wielu zastosowaniach ShopBoss łączy w sobie najlepsze cechy innych często używanych narzędzi, jakie można znaleźć w warsztacie majsterkowicza. ShopBoss został zaprojektowany w SolidWorks i łączy w sobie wiele funkcji – od przecinania kabli i zdejmowania z nich osłon po wbudowany otwieracz do butelek. Specjalnie zaprojektowane uchwyty łączą w sobie unikatowe rozwiązanie sprężynowe, dzięki któremu praca staje się łatwa, przyjemna i bezpiecyna.


http://www2.fiskars.com/Products/Hardware/Multitools/ShopBoss

/>


Etui do iPad 2


Wykonane w SolidWorks etui Apple® Smart Cover chroni obudowę tabletu iPad 2, dodając mu jedynie 2 milimetry grubości. Etui jest produkowane na zamówienie, co pozwala dokonać wyboru pomiędzy czterema wzorami lub indywidualnie dostosować osobisty projekt czy też firmowe logo. W ofercie dostępne są także wersje etudi do iPada.


http://www.jbaredesign.com/ipad-2-wrap/

/>

Zoku The Quick Pop Maker


Zaprojektowane w całości w SolidWorks urządzenie Zoku Quick Pop Maker służące do przyrządzania deserów. Potrafi przygotować różnego rodzaju napoje smakowe, jogurty i lody, które zmraża nawet w siedem minut, bez potrzeby podłączania do prądu.


http://www.zokuhome.com/products/quick-pop-maker />


 

Tagi: Zaprojektowane w SolidWorks
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1996
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT