Aktualności

 

Amerykańska firma Paul Jr. Designs, którą założył Paul Jr Teutul - znany z programu emitowanego na Discovery "American Chopper,"wykonała niepowtarzalny motocykl dla Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Paul pracując w OCC - znanej firmie projektującej motocykle na zamówienie, wspólnie z ojcem wykonywał niesamowite maszyny, które były projektowane w SolidWorks.
Fundacja WOŚP, która podpisała kontrakt z amerykańską firmą Paul Jr. Designs (PJD) na wykonanie motocykla typu "chopper” właśnie wystawiła motocykl na aukcji Allegro. Pojazd zawiera elementy związane zarówno z Fundacją WOŚP, jak również z Przystankiem Woodstock i jest dedykowany przez firmę Paul Jr. Designs - Fundacji WOŚP.  

O firmie Paul Jr. Designs (PJD)

Paul Jr Teutul ze swoim talentem i wizją projektowania, stworzył jedne z najbardziej rozpoznawalnych tematycznych motocykli  typu chopper, które w dużej mierze zostaly zaprojektowane w SolidWorks. Należą do nich: Black Widow Bike (Motor Czarna Wdowa), the Fire Bike (Motor Straży Pożarnej) oraz Jet Bike (Motor Bombowiec),. Paul przygotowując projekty współpracował również z najlepszymi firmami na świecie, takimi jak Intel, NASA czy Gillette. Jego praca była i nadal jest częścią programu Discovery pt. “American Chopper” nadawanego  w ponad 160-ciu krajach na świecie.Po wielu latach wspólnej pracy z ojcem w OCC, Paul Jr. założył własną firmę Paul Jr. Designs, w której kontynuuje pracę nad niesamowitymi chopperami. Paul wykorzystuje w swojej nowej firmie  całą wiedzę i doświadczenie, którą zdobył do tej pory.

 


Wywiad z twórcą Choppera - obejrzysz tutaj!Tagi: Pswug, Wośp, Wielka Orkiestra Świątecznej pomocy
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 2704
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
2 Komentarze
Autor Komentarz
Jakub Chmielak
CAD, CAM, CAE, PDM
2012-01-09, 13:25
Czy ktoś wie za ile poszedł ten motorek na WOŚP?
Mateusz Kliber
brak
2012-01-09, 15:59
Do konca licytacji jeszcze 21 dni, aktualnie cena wynosi 100 200 zl, (masz link do aukcji w tresci newsa), ale to nie tak do konca "za ile poszedl" bo on nie jest na sprzedaz, mozna wylicytowac przywilej posiadania go przez rok. Na dodatek nie jest dopuszczony do ruchu, a WOSP moze ci go zabrac na jakas swoja impreze. Jak dla mnie niepowazne warunki.

Abstrachujac od tego, ze nie lubie chopperow oraz od tego, ze pieniadze ida na szczytny cel, to nie dalbym nawet 10zl.

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT