Aktualności
W niedzielę użytkownicy, wystawcy, partnerzy oraz wszyscy inni mogli się rejestrować na kolejnej już konferencji SolidWorks World 2012. Można też było przystąpić do certyfikacji CSWA/CSWP, a już dziś miało miejsce oficjalne przywitanie i generalna sesja, w której uczestniczyło ponad 5,5 tys. osób z całego świata. Wśród nich jesteśmy my po to, by na żywo przekazywać relację i informować Was o wszystkim, co dotyczy SolidWorks. 

Jednym z gości sesji generalnej był Tony Fadell, szef firmy Nest. Tony przyniósł ze sobą najnowszy produkt - termostat pozwalający oszczędzać energię. Jeśli nie słyszeliście o tym rozwiązaniu to wyjaśniając, termostat Nest zawiera oprogramowanie, które "uczy się żyć" w swoim domu, a program pozwala  zarządzać systemami HVAC bardziej efektywnie. Można go również podłączyć do domowej sieci WiFi lub można zaprogramować go i ustawić z dowolnego komputera lub Smartphona.

Już niedługo przekonamy się jakie nowości znajdą się w wersji SolidWorks 2013.Dziś będzie miało miejsce wiele sesji tematycznych, oraz 13 spotkanie grup użytkownikow SolidWorks SWUGN.

Zapraszamy do śledzenia relacji oraz obejrzenia galerii>>>

Tagi: SolidWorks World, SWW 2012, San Diego Convention Center
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 1449
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT