Aktualności


 

Richard Doyle - User Community Manager w SolidWorks Corp. przedstawił podczas spotkania statystyki ze spotkań użytkowników SolidWorks z ubiegłego roku. Zaprezentował także nowe grupy, w tym pierwszą japońską grupę użytkowników. Według Richarda rok 2011 był kolejnym bardzo dobrym rokiem dla grup użytkowników SolidWorks. SWUGN powiększyłą się o kolejne 21 grup lokalnych i jest obecnie w 44 stanach USA, 5 prowincjach Kanady i 27 innych krajach na całym świecie, w tym oczywiście nasza społeczność, czyli Polish SolidWorks User Group PSWUG.
Na spotkaniu pojawił sam Bertrand Sicot - CEO DS SolidWorks Corp., który był zdzwiony tak liczną obsadą. Oczywiście podziękował wszystkim i zachęcał do dalszej pracy w społecznościach Solidworks.

  


We wtorek rano, podczas sesji generalnej przedstawiono wyniki w odniesieniu do najlepszych grup użytkowników i liderów.

Nagroda dla
grupy użytkowników roku powędrowała do New Hampshire User Group, zarządzanej przez następujące osoby: Cindy Berend, John Blutt i Hoang Bao.
Rachel York z Tech Valley SolidWorks User Group wygrał ranking na najlepszego lidera grupy użytkowników roku.

 
I jeszcze nagroda Michelle Pillers SWUGN Community Award, czyli MVP forum SolidWorks, którą otrzymał Charles Culp  za osiągnięcia w pracy w środowisku SolidWorks wykraczające poza jego obowiązki. Wszyscy zwycięzcy otrzymali stosowne  podziękowania.PS. Gorąco wierzymy, że w tym roku w Polsce zorganizujemy pierwsze spotkanie użytkowników SolidWorks. Będziemy chcieli zaprosić gości, być może z zagranicy, którzy zaprezentują dodatki lub pokażą prezentacje techniczne zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.


 

 


Tagi: SWW 2012, SolidWorks World 2012, San Diego, SWUGN
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 1397
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT