Aktualności


PL">

Promocyjny pakiet oprogramowania 3D przeznaczony dla inżynierów i do celów szkoleniowych ułatwia opracowanie oraz realizację wyjątkowych pomysłów!

Właśnie uruchomiony został nowy program SolidWorks. Dzięki niemu firmy rozpoczynające działalność gospodarczą mogą skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej, która obowiązuje do 30 czerwca 2012 roku. W jej skład wchodzą:  • licencje na oprogramowanie SolidWorks® Standard — wszechstronne i skuteczne rozwiązanie 3D CAD do projektowania atrakcyjnych rynkowo, wydajnych i trwałych produktów

  • szkolenia prowadzone przez lokalnego autoryzowanego przedstawiciela SolidWorks.


Program skierowany jest do startupów działających w Polsce, Czechach, na Słowacji i Węgrzech. Inżynierowie i projektanci wnioskujący o możliwość skorzystania z oferty promocyjnej muszą udowodnić, że ich firma została zarejestrowana w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Firmy typu startup mogą otrzymać pakiet promocyjny, kontaktując się z lokalnym biurem firmy DS SolidWorks:


 

 


Krzysztof Dmoch, Territory Sales Manager


Tel.: +48 605 477 415


krzysztof.dmoch@3ds.com


 


„Dzięki tej inicjatywie wesprzemy młodych inżynierów i projektantów, którzy niedawno założyli firmę. Otrzymają od nas narzędzia, dzięki którym będą działać efektywnie, odniosą sukces i od samego początku będą konkurencyjni — powiedział Axel Spitzer, Regional Sales Manager DS SolidWorks. — Rozwiązania SolidWorks są szeroko wykorzystywane na rynku i pozwalają przedsiębiorcom na łatwą współpracę z innymi firmami.” 

Tagi: Oprogramowanie SolidWorks dla startupów
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1670
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
2 Komentarze
Autor Komentarz
Krzysztof Grzebieniowski
2012-03-21, 08:36
akcja ponawiana co jakiś czas

startup?!! - wtręt, który można podmienić na polskie słowo
Marcin Dybowski
Konstruktor
2012-03-22, 07:54
Wiadomo jak faktycznie ta promocja wygląda bo same ogólniki są w newsie. Napisane tylko do kogo jest kierowana i to wszystko bo żadnych faktów nie ma :/ Dodatkowe pytanie - SW Standard to przecież maksymalna bieda - prawda?

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT