Aktualności
Albea jest głównym graczem w branży opakowań, z szeroką gamą produktów dla branży kosmetycznej, perfumeryjnej, medycznej i dentystycznej.


"Narzędzia te mają istotne znaczenie dla wielu naszych pracowników, od autorów przez projektantów, sprzedawców i specjalistów od marketingu", powiedział Jean-Claude Jammet - Innovation & Development Director dla Albea. "To pozwoli nam aktywnie współdziałać z naszymi klientami i szybko reagować na potrzeby rynku, dbając o wysokie parametry techniczne oraz  wymogi zrównoważonego rozwoju. Aby zoptymalizować narzędzia, wybraliśmy nowe wydajne rozwiązania, które są łatwe do wdrożenia, w tym sześć licencji SolidWorks Sustainability ".Wdrażanie oprogramowania SolidWorks Sustainability w zespole projektowym, pozwala Albea oferować klientom ekologicznie zaprojektowane alternatywy w fazie opracowywania opakowań. Firma może teraz bezpośrednio zmierzyć i określić ilościowo wpływ na środowisko dla każdego projektu, w tym emisji dwutlenku węgla, wyboru materiałów i masy. W rzeczywistości iteracje wykonywane są na całym etapie projektowania, a nie tylko na końcu, jak w wielu eko-projektach. Albea wdrażając narzędzie LCA zwiększa elastyczność, szybkość i wydajność, co jest ważnym atutem w dziedzinie, w której terminy są istotne dla każdego nowego projektu.Dzięki współpracy z SolidWorks, Albea stała się siłą napędową i pomaga klientom sprostać zarówno wymaganiom ochrony środowiska jak i kryteriom produktu i krytycznym terminom realizacji.
Albea jest wiodącą firmą w branży opakowań, z szeroką gamą rozwiązań, w tym: kosmetyków, perfum, opakowaniom medycznym i stomatologicznymi. Z  siedzibą we Francji, Albea zatrudnia 9500 osób i działa za pośrednictwem swoich 33 obszarów przemysłowych w 13 krajach Europy, obu Ameryk i Azji. Albea oferuje swoim klientom produkty najwyższej jakości dzięki przemysłowemu know-how.

 
Tagi: Albea, SolidWorks Sustainability
Źródło: SolidWorks
Liczba wyświetleń: 1458
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT