Aktualności
Dell przedstawia najnowszą serię stacji roboczych serii Precision typu Tower. Firma od wielu lat współpracuje z DS SolidWorks oferując najwyższej klasy komputery optymalizowane do pracy z tą aplikacją. Dell posiada status SolidWorks Solutions Partner.

 Co nowego.

We wnętrzu rozdzielono obszary, z których najczęściej korzystają użytkownicy, takie jak sloty pamięci i dysków twardych od elementów serwisowych, takich jak dostęp do wiązek elektrycznych i wentylatorów. Tym samym znacznie zredukowano czas potrzebny do eksploatacji, modernizacji lub obsługi serwisowej.Dell oferuje zewnętrzny wymienny zasilacz, którego poprawana praca jest sygnalizowana zieloną diodą. Nowa obudowa w T7600 zapewnia szybki dostęp do dysków twardych od frontu, gdzie zmieści się 8 dysków 2,5" lub cztery 3,5". Ponadto najwyższy model T7600 można zamontować w każdej standardowej szafie serwerowej PowerEdge firmy Dell.Kolejną innowacją jest niezawodna technologia pamięci (RMT). Dell opatentował kod zaprogramowany na poziomie BIOS'u, który eliminuje praktycznie wszystkie błędy pamięci w stacjach roboczych tej serii. RMT rozszerza możliwości pamięci ECC, wykrywając położenie poprawionych błądów pamięci i zapobiega ponownemu powstawaniu w tym miejscu  po ponownym restarcie. Dostępne w stacjach T3600 i T5600 oraz T7600, RMT zwiększa niezawodność tych stacji roboczych i eliminuje potrzebę stosowania rozległych, pełnych testów pamięci.Linia bazuje na mikroarchitekturze Intela z podstawowymi 8-rdzeniowymi procesorami aplikacji wielowątkowych. Nowe stacje robocze oferują technologię Nvidia Maximus, która pozwala na jednoczesną wizualizację i rendering lub symulację, a także są wyposażone w szeroką gamę profesjonalnych klasy kart graficznych AMD i Nvidii, w tym AMD FirePro V7900 i NVIDIA Quadro 6000. Topowy model oferuje optymalną konfigurację i wydajność z trzecią generacją interfejsu PCIe, może pomieścić do dwóch procesorów Intel Xeon typu E5-2678W (150 watów) i 16 rdzeni przetwarzających i obsługujących do 512 GB czterokanałowej pamięci ECC quad-channel, umożliwaijąc ładowanie do pamięci dużych zestawów danych. Zasilacz dostarcza 1300 watów mocy przy sprawności rzędu 90%.Ceny i dostępność:

Stacje robocze Dell Precision T1650, T3600, T5600 i T7600 będą dostępne na całym świecie od maja. Ceny kształtują się następująco:


  • Dell Precision T7600 - cena zaczyna się 2.149 dolarów USD lub 1.713 Euro

  • Dell Precision T5600 - cena zaczyna się 1.879 dolarów USD lub 1.448 Euro

  • Dell Precision T3600 - cena zaczyna się 1.099 dolarów USD lub 877 Euro

Tagi: Dell Precision Tower, stacje robocze Dell, sprzęt do SolidWorks
Źródło: Dell
Liczba wyświetleń: 2712
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT