Aktualności

Czy kiedykolwiek chciałeś dowiedzieć się czegoś o nowych funkcjach w SolidWorks, ale nie miałeś poprostu na to czasu? Wszsycy jesteśmy zajęci w pracy i znalezienie nawet jednej godziny  nie zawsze jest możliwe.

 

SolidWorks postanowił poprosić swoich najleszych inżynierów, by przygotowali serię seminariów internetowych, których czas trwania będzie wynosił 22 minuty lub krócej. Nowa seria seminarów poświęcona będzie nowym możliwością SolidWorks i publikowana będzie regularnie. W tym momencie SolidWorks Corp. udostępnia dla Was dwa filmy.

 

Podstawy SolidWorks 3D CAD w 22 minuty


SolidWorks 3D CAD to kompleksowe rozwiązanie do projektowania 3D, które umożliwia tworzenie, walidację, udostępnianie i zarządzanie projektami.  W tym krótkim seminarium dowiesz się, jakich narzędzi należy używać w SolidWorks 3D by tworzyć lepsze produkty szybciej i efektywaniej.

 SolidWorks Flow Simulation w 22 minuty


Ciągła presja w biznesie zmusza firmy do weryfikacji swoich bieżących procesów rozwoju produktu i optymalizacji, aby mogli skrócić czas dostaw na rynkek, zapewniając jednocześnie produkt najwyższej jakości. Taka strategia rozwoju produktu jest kluczem do osiągnięcia sukcesu.Podczas Tego webcastu dowiesz się, jak narzędzia CFD pomagają w firmach projektować lepsze produkty.
Tagi: solidworks, tutoria, seminarium, 22 minuty
Źródło: blogs.solidworks.com
Liczba wyświetleń: 2451
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT