Aktualności

O Programie BETA SolidWorks


To jest Twoja szansa, aby wpłynąć na jakość, wydajność i niezawodność produktów DS SolidWorks.


Naszym celem jest stworzenie pozytywnego doświadczenia w migracji SolidWorks. Wykorzystując wersję Beta, można uniknąć problemów z aktualizacją do najnowszej wersji, alarmując nas o wszystkim, co ważne w Twoim specyficznym środowisku pracy, w danych CAD i organizacji zadań.


Jako podziękowanie za Twój wysiłek, DS SolidWorks organizuje ciekawe konkursy, gdzie można wygrać cenne nagrody.


Jesteśmy zobowiązani do ciągłego ulepszania programu Beta SolidWorks. Czekamy na Twoje opinie w związku z wieloma zmianami, które zostały wprowadzone do tegorocznego programu.
Jak wziąć udział


SolidWorks Beta Program zostanie wyszczególniony na tej stronie w miarę pojawainia się zasobów. Zarejestruj się w programie Beta, tworząc konto w Portalu Klienta lub zaktualizuj istniejące ustawienia konta, aby dołączyć do programu Beta. Wybierz opcję "Powiadom mnie o Programie Beta" (ang. Notify me of Beta Programs) w swoim profilu na Portalu Klienta.


Twoja usługa subskrypcji SolidWorks musi być ważna i aktywna jeżeli chcesz uczestniczyć w programie Beta!Co otrzymujesz?  1. możliwość pobrania wersji beta SolidWorks 2013!

  2. dostęp do forum, gdzie można podyskutować z innymi uczestnikami i pracownikami SolidWorks

  3. raportowanie problemów


Zaloguj się, aby się zarejestrować w porgramie Beta.Uwaga. SolidWorks 2012 jest ostatnią wersją współpracującą z Windows XP. Instalacja SolidWorks 2013 na systemie Windows  XP  nie będzie możliwa! 
Tagi: SolidWorks Beta 2013, beta testy
Źródło: Pswug
Liczba wyświetleń: 1668
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT