Aktualności
 Dla większości ludzi z wielu różnych branż biurko jest głównym obszarem pracy.


Typowe biurko składa się z co najmniej jednego lub wielu pionowych ekranów pokazujących treści oraz większej poziomej zawierającej urządzenia wejściowe takie jak mysz i klawiatura, dokumenty papierowe, a także przedmioty codziennego użytku.Te dwa obszary są wyraźnie oddzielone, co sprawia że trudno przenieść dokumenty z jednej powierzchni na drugą. Ponadto, każdy z obszarów stosuje inną technikę interakcji. Na przykład, używamy myszki do rysowania na pionowych ekranach, a długopisy na powierzchni poziomej przy dokumentach. BendDesk jest wizją przyszłości obszaru roboczego, który umożliwia ciągłą interakcję pomiędzy obszarami.BandDesk jest biurkiem ze środowiskiem multi-touch, które płynnie łączy pionową i poziomą powierzchnię z krzywą w jeden duży interaktywny obszar roboczy.Ten obszar roboczy może być używany do wyświetlania dokumentów i zdjęć cyfrowych oraz filmów.Technologia Multi-Touch pozwala na interakcje na całej powierzchni za pomocą bezpośredniej manipulacji i gestów Multi-Touch. Użytkownik może wygodnie usiąść przy biurku i umieścić na niej przedmiot codziennego użytku.


http://www.youtube.com/embed/5VNTPwVvLzE','frameborder':'0'},'hspace':null,'vspace':null,'align':null,'bgcolor':null}" style="border: 1px dotted rgb(204, 0, 0); cursor: default; background-color: rgb(255, 255, 204); background-image: url(http://a.3dcad.eu/library/tinymce352/jscripts/tiny_mce/themes/advanced/img/iframe.gif); display: block; margin-left: auto; margin-right: auto; background-position: 50% 50%; background-repeat: no-repeat no-repeat; " alt="" />


Tagi: biurko, inżynier, cadnews, BandDesk
Źródło: Media Computing Group
Liczba wyświetleń: 1941
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
2 Komentarze
Autor Komentarz
Krzysztof Grzebieniowski
2012-10-02, 09:32
Może zmysł dotyku odciąży wzrok.

Ma to namacalną przyszłość.
Piotr Lewandowski
2012-10-04, 10:44
Ogólnie bardzo ciekawy pomysł, ciekawe ile coś takiego kosztuje oraz jakiej dokładności jest multi touch, czy da się też rysować coś dokładnego na tym. Zostosować takie urządzenia może być całkiem sporo.

http://www.youtube.com/watch?v=5VNTPwVvLzEDo autora artykułu:

Jest błąd na stronie w nazwie produktu zamiast BendDesk jest w dalszej części artykułu BandDesk.

Nie wyświetla się też filmik, jest tylko wolne miejsce po zdjęciu kamery i widać fragment kodu strony.

Testowane na firefox oraz chrom, więc co nie wina przeglądarki.

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT