Aktualności

Podczas SolidWorks World na stoisku nr 129, możesz odwiedzić przedstawicieli firmy Luxion, aby zobaczyć nowe funkcje, które były zapowiadane w wydaniu KeyShot 4.  Keyshot to prosty rendering i skuteczna animacja, KeyShotVR to łatwość tworzenia niesamowitych efektów graficznych, które KeyShot dostarcza użytkownikom SolidWorks. 
Autor: Rodrigo Soria

Obraz od: Egon

Autor: Adam WIST

 Dlaczego użytkownicy wybierają KeyShot dla SolidWorks?1. Nie musisz być ekspertem z renderingu, by tworzyć wspaniałe fotorealistyczne renderingi z modeli SolidWorks.


2. KeyShot wykorzystuje unikalną technologię renderowania co sprawia, że ​​możesz zobaczyć wszystko w czasie rzeczywistym.3. KeyShot wykorzystuje dokładnie odwzorowane materiały i oświetlenie z relanego środowiska dla najbardziej dokładnych renderingów modeli z SolidWorks.4. KeyShot w pełni wykorzystuje wszystkie rdzenie procesorów komputerowych i nie wymaga żadnego specjalnego sprzętu ani karty graficznej.5. KeyShot posiada wtyczkę "KeyShot for SolidWorks" i umożliwia bezpośredni import, pozwalając na aktualizację modelu w KeyShot.6. Ponieważ dane są przechowywane w pamięci RAM, KeyShot może obsługiwać bardzo duże zestawy danych, nawet w prostych laptopach.

 
Jeżeli masz pytania, możesz skontaktować się z przedstwicielami firmy Luxion pod adresem info@luxion.com.

 

Tagi: Luxion Inc., Keyshot 4, SWW 2013
Źródło: Luxion Inc.
Liczba wyświetleń: 2396
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT