Aktualności


Tradycyjnie w styczniu firma CNS Solutions GRUPA DPS, autoryzowany dystrybutor oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM w Polsce, ogłosiła kolejną edycje Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks. Jest to już 12 odsłona tego największego i najstarszego konkursu projektowego w Polsce.  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół zawodowych, techników i studentów uczelni wyższych zarówno dziennych jak i zaocznych. Mile widziane są również zespoły projektowe.

W poprzedniej 11 edycji zwyciężył projekt Pana Piotra Jansa z Politechniki Gdańskiej Wydział Mechaniczny. Zaprojektowany w najdrobniejszym szczególe przez Piotra śmigłowiec W1-Krogulec  okazał się najlepszym projektem w historii konkursu. Galeria wyróżnionych prac dostępna jest na stronie organizatora.W tym roku przewidziana jest nagroda specjalna, którą przyznają fani i miłośnicy SolidWorks z całego świata na Facebooku (www.facebook.pl/cnssolutions)Kalendarz konkursu:
  • 18 stycznia 2013 - początek konkursu


  • 01 marca 2013 - termin nadsyłania tematów prac konkursowych


  • 15 marca 2013 - akceptacja zgłoszonych tematów


  • 06 września 2013 - dostarczenie prac konkursowych


  • 23 września 2013 - ogłoszenie wyników


  • 27 września 2013 - przyznanie nagrody specjalnejProjekty można zgłaszać na stronie konkursu  www.cns.pl/solidworkskonkurs. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres konkurs@cns.pl
Tagi: konkurs,solidworks,projektowanie
Źródło: CNS Solutions
Liczba wyświetleń: 1836
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT