Aktualności


SWood usprawnia procesy projektowania mebli w 3D, dzięki zastosowaniu dedykowanych funkcji, rozszerzających możliwości oprogramowania SolidWorks. Za pomocą technologii „przeciągnij i upuść”, tworzenie nowych projektów mebli jeszcze nigdy nie było tak łatwe. CNS Solutions jest jedynym dostawcą SWood w Polsce.

SWood to przede wszystkim inteligentne operacje skonfigurowane tak aby zautomatyzować powtarzające się czynności. Meble skrzyniowe, fronty, półki i szuflady przebudowują się wraz ze zmianą wymiarów gabarytowych. Elementy połączeniowe wstawiamy przeciągając i upuszczając operację w wybrane miejsce mebla jednocześnie generując otwory montażowe. Automatyzacja procesu projektowania jest łatwiejsza, a proces tworzenia wariantów modelu 3D oraz BOM (listy materiałowej) szybszy.Meble Skrzyniowe – Wystarczy wykorzystać korpus z biblioteki, a następnie wyposażyć go w łączniki i komponenty SWOODBox przez przeciągnięcie i upuszczenie w obszarze graficznym i w ten sposób stworzyć projekt kompletnej szafki.SWOODBox – Zestawy gotowych zespołów automatycznie dopasowujących swoją geometrię do obszaru korpusu. Ich łatwa edycja pozwala tworzyć wiele scenariuszy projektowych i przyspiesza pracę nad kolekcją mebli. Wśród zespołów znajdziesz między innymi gotowe drzwi, szuflady, półki i inne wraz z okuciami i otworami technologicznymi.Łączniki – Umożliwiają tworzenie połączeń między płytami lub elementami z drewna zarówno za pomocą tradycyjnych rozwiązań takich jak pióro i wpust, czy kołki, ale także mechanicznymi typami połączeń mimośrodowych i lamelek. Wystarczy raz zdefiniować sposób połączenia i wykorzystywać go ponownie w nowych projektach przez przeciągnięcie i upuszczenie.Szkic układu – Połącz wymiary utworzonego mebla ze szkicem układu i uzyskaj łatwą możliwość modyfikacji gabarytów Twojego pierwotnego projektu.

Swood to także zarządzanie okleinami, różne konstrukcje korpusów, parametryczna biblioteka płyt, biblioteka materiałów w tym rodzaju dekoru i kierunku słojów oraz generator raportów.
Tagi: solidworks,swood,projektowanie mebli
Źródło: www.cns.pl
Liczba wyświetleń: 4726
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT