Aktualności


Wiesz już jak cenne jest oprogramowanie eDrawings ze względu na oferowaną możliwość udostępniania natywnych plików SolidWorks dla potrzeb prezentacji projektu lub przeglądów marketingowych. Możesz jednak nie wiedzieć, że ten popularny dodatek do SolidWorks działa także w 3D! Daje to ogromne możliwości wyświetlenia niesamowitych szczegółów w stereoskopowym trybie 3D, aby zapewnić Twoim klientom i menadżerom możliwość prawdziwego, realistycznego przedstawienia Twojego projektu.

Wyraź w pełni wizję swoich projektów SolidWorksDzięki przeglądarce eDrawings każdy, kto posiada komputer PC może uzyskać dostęp do danych programu SolidWorks w celu dokonania przeglądu projektów. Jednak teraz, dzięki technologii NVIDIA 3D Vision i profesjonalnym kartom graficznym NVIDIA Quadro, możesz w pełni wyrazić swoje intencje projektowe poprzez eDrawings w oszałamiającym i wciągającym 3D. Wyobraź sobie ilość szczegółów, które można ukazać, aby zapewnić Twoim klientom i menedżerom możliwość obejrzenia prawdziwej, realistycznej reprezentacji Twojego projektu. Skróć czas potrzebny na analizę za pomocą tego narzędzia dedykowanego tokowi pracy współdzielonej.Czego potrzebujesz?


  1. Pobierz przeglądarkę eDrawings


  2. Znajdź jednostkę GPU kompatybilną z 3D


  3. 3D Vision lub 3D Vision Pro z koncentratorem


  4. Kup wyświetlacz 3D ReadyJak włączyć tryb 3D w programie eDrawings?
Włączenie stereoskopowego 3D w programie eDrawings jest tak proste, jak kliknięcie przycisku. Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, upewnij się, że konfiguracja Twojego komputera PC oraz oprogramowanie spełniają wymagania przedstawione po lewej stronie i wyraź w pełni wizję swoich projektów SolidWorks!Instrukcje
Krok 1: upewnij się, że Twój nadajnik oraz okulary NVIDIA 3D Vision lub 3D Vision Pro są zainstalowane, a panel sterowania NVIDIA pokazuje, że stereoskopowy tryb 3D jest włączony.


Krok 2: uruchom aplikację eDrawings


 Krok 3: wybierz zakładkę „Tools”, a potem „Options”


 
 


Krok 4: w oknie „Options” kliknij na „Graphics Boost” w sekcji „Performance”


 

 


Krok 5: następnie zaznacz pole wyboru włączające tryb stereoskopowy


 Krok 6: naciśnij OK 


Otwórz model w programie eDrawings, kliknij przycisk „Perspective” na górnym pasku nawigacyjnym i włącz tryb oglądania w 3D. Załóż okulary i zobacz, jak nabierają życia Twoje projekty w programie SolidWorks.


Wymagania
Tagi: nvidia,quadro,solidworks,edrawings,3d,stereoskopia
Źródło: nvidia
Liczba wyświetleń: 2306
Najciekawsze tematy
Polecane artykuły
Napisz komentarz
0 Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy na temat filmu. Rozpocznij dyskusję!

PSWUG

Strefa Resellera

Publikuj

Społeczność

Ankieta

Linki

RSS

BOT